FIFA 19 vs PES 2019

PES ve FIFA taraftarları vardır yani bu konu alır başını gider.
Ben FIFA 19 aldım gayet memnunum oyun içeriği zengin FUT Draft olayı hoş ve her gün mobilden girersen arada paket veriyor.

Pes 19 oynanabilirlik olarak çok güzel Fifa öyle değil çok yapay geliyor. Bence kesinlikle Pes 19 alınmalı zaten biraz araştırırsanız bu sene fifa alanların pişman olduğunu görürsünüz.

Pes çok daha iyi. EA Sports'un bütün oyunları için geçerli adamlar bir ton paraya oyun satıyor bir de oyunda ekstra para yüklemek gerekiyor bence böyle şeylere gerek yok. Dediğim gibi PES gibisi var mı? Oyunun müzikleri zaten insanı hayret içinde bırakıyor.

PES bu sene çok güzel yapmış gerçekten geçen sene ki gibi bana kalırsa öyle bir ara pas attığında 20 kişinin arasından geçmiyor yine geçiyor ama zar zor şansa geçiyor. Fifa zaten hala efsane bir oyun. Ben Fifa 19 efsane olmuş gerçekten. Pes düzeltmiş ama Fifa yine de kapatılmayacak bir fark açıyor gibi oynanış açısından. Grafik bakımından da yakalamış Fifa bu sene PES'i. Bazı oyuncularda Fifa daha güzel yapmış bazı oyuncularda PES. Tabii ki arada ciddi bir fiyat farkı var ki durumunuz iyi değil ise PES 2019 alabiliyorsunuz.
Konami ve EA bir araya gelip PES ve Fifa'yı birleştirip bir oyun yapsanız yarı yarıya bölüşseniz olmaz mı? Düşünsenize iki oyunun bir araya geldiğini :melek:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı