FIFA 20 DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG Hatası

Alasvn1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bir sorum olacaktı. FIFA 20'yi 5 10 gün öncesine kadar rahat sorunsuz bir şekilde oynuyordum ancak bazı sıkıntılar başladı. 1-2 gündür oyuna giriyorum ekranda böyle hafif kırılma, dalgalanmamı artık nasıl deyim öyle bir şey oluyor. 1 dakika sonra introyu geçiyorum geçer geçmez hemen hata veriyor. Bunu nasıl düzelteceğim yardım edebilir misiniz lütfen? DDU'dan sürücüyü kaldırıp tekrar en güncelini kurdum. YouTube'dan çeşitli yöntemleri denedim olmuyor. Anlayamadım çok garip bir sorun, başka oyunlarda böyle hatalarla karşılaşmadım hiç.

Adsız.png

Öncelikle Intel ekran kartı sürücün güncel değilse güncelle.

Rapor gönder daha sonra.

Öncelikle Intel ekran kartı sürücün güncel değilse güncelle.

Rapor gönder daha sonra.

Hocam Intel'i kontrol ettim son sürüme güncelmiş NVIDIA dün yeni güncelleme çıkarttı onu da indirdim o da işe yaramadı maalesef.
Hocam bir daha girdim işte hata bu. Fark ettiyseniz bu arada arkada görüntüde dalgalanma kırılma var oyuna girerken hep öyle dalgalanmalar oluyor çok garip sadece FIFA'da oluyor başka hiçbir oyunda böyle bir şey yok.
Origin'den kaldırdım tekrar indirdim oda işe yaramadı.

Adsız.png

Arkadaşlar sorunu hala çözemedim yardımcı olabilecek olan var mı?

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba benim sorunum FIFA 20 ile ilgili neredeyse 2 aydır oyunu oynamıyorum giremiyorum. Oyuna her giriş yapmaya çalıştığımda daha menülere gelmeden DirectX hatası alıyorum (resimde göründüğü gibi) bu arada ekranda küçük kırılmalar oluyor anlam veremediğim. Bir sürü şey denedim (ekran kartı sürücsünü silip tekrar güncel olanı yükledim, belgelerimdeki DirectX yazan yeri 0'dan 1'e çevirdim Windows 10'u sıfırladım vb. çözüm yolları denedim) ama maalesef hiçbiri çözüm olmadı. Nasıl düzeltebilirim acaba fikri olan, yardımcı olabilecek birisi var mı? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    433,6 KB · Görüntüleme: 50
Yanlış bilgi
Hocam, mevcut sürücüyü DDU ile kaldırıp, bunu kurun. Sürücü hatası veriyor.

Hocam, mevcut sürücüyü DDU ile kaldırıp, bunu kurun. Sürücü hatası veriyor.

Hocam bunu da denemiştim ama maalesef işe yaramadı, yine aynı hatayı alıyorum.

Hocam bunu da denemiştim ama maalesef işe yaramadı yine aynı hatayı alıyorum.

Çözülmedi ki konu niye çözüldü yazıyor? Düzeltir misiniz?

Hocam, buna benzer konular daha önce açılmıştı. Hem de bu oyunla ilgili. Hata raporu hep sürücü hatası veriyordu. Ben de daha önceki sürücüyü tavsiye ettim.

Hocam, buna benzer konular daha önce açılmıştı. Hem de bu oyunla ilgili. Hata raporu hep sürücü hatası veriyordu. Ben de daha önceki sürücüyü tavsiye ettim.

Hocam konuya çözüm bulamadım yani düzeltemedik ancak moderatörler çözüldü diye güncellemiş onu diyorum. Düzeltmeleri için yazdım yani.

Tamam hocam. Raporla düzelir. Siz hata raporu oluşturursanız arkadaşlar yardımcı olabilir.

Moderatörler sorunun çözüldüğüne dair bir rapor gelmediği halde konuyu çözüldü olarak işaretlemez, siz yanlışlıkla tıklamış olabilirsiniz.

Sorununuza gelince; eski sürücüyü kurmak sorunu çözmediyse sürücüyü tekrar en günceliyle değiştirin; zira 5 sene önceki sürücü. ProcMon raporu paylaşın, belki bir şey çıkabilir.

@Bora Dere hocam, raporladım. Düzelir. Sonuçta olarak önemli olan sorunun çözülmesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı