FIFA 20 DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG Hatası

Alasvn1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bir sorum olacaktı. FIFA 20'yi 5 10 gün öncesine kadar rahat sorunsuz bir şekilde oynuyordum ancak bazı sıkıntılar başladı. 1-2 gündür oyuna giriyorum ekranda böyle hafif kırılma, dalgalanmamı artık nasıl deyim öyle bir şey oluyor. 1 dakika sonra introyu geçiyorum geçer geçmez hemen hata veriyor. Bunu nasıl düzelteceğim yardım edebilir misiniz lütfen? DDU'dan sürücüyü kaldırıp tekrar en güncelini kurdum. YouTube'dan çeşitli yöntemleri denedim olmuyor. Anlayamadım çok garip bir sorun, başka oyunlarda böyle hatalarla karşılaşmadım hiç.

Adsız.png

Hocam bu aracı kullanarak güncelleme yapın. Düzelme olmaz ise bu araç ile hata raporu oluşturun.

DirectX aracını kurun. Sorun düzelmediyse;
Ekran kartınızın WHQL sürücüye güncelleyin.

Hocam bu aracı kullanarak güncelleme yapın. Düzelme olmaz ise bu araç ile hata raporu oluşturun.

Hocam dediğiniz ikisini de yaptım, DirectX aracını da kurdum. Process Monitor'de hiçbir sorun oluşmadı bir şey gözükmüyordu yani.
Hala aynı hata vallahi inanılır gibi değil çok saçma.

Bunu denediz mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bunu da denemiştim işe yaramadı maalesef ne yaparsam yapayım olmuyor çok saçma ya.

Hocam DirectX'i zaten yükledim bir daha atılan bağlantıdan ama olmuyor kaldırmanın yararlı olacağını düşünmüyorum ama bir deneyim isterseniz.

Böyle bir şey ama denedim. Bazen üzerine kurmaktansa temiz silip sonra kurmak daha çok işe yarıyor.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı