FIFA 21 açılmıyor

burakthemountain

Hectopat
FIFA 21 satın aldım, Origin üzerinden indirdim. Play'e basıyorum, oyunun ayarlar kısmına atıyor. 3 seçenek sunuyor; oyna, ayarlar, çıkış, oynaya bastığımda hiç tepki vermiyor. 1 kere basıp 10dk bekledim, açılmadı. 50 kere bastım yine aynı, şimdiden teşekkürler.

Sanırım çözümü buldum arkadaşlar oyuna Origin üzerinden sağ tıkladım repair dedim ve 10dk da tüm dosyaları kontrol etti ve şu an 30dklık bir yükleme yapıyor bu yüklemeyi yaptıktan sonraki sonucumu sizlere bildireceğim.

Maalesef olmadı Şimdi raporu yapmaya çalışıyorum
Rapor paylaşın.
Raporu hazırladım Bunu nasıl size atabilirim sitede yeniyimde
Logfile Siteye yükleyemedim mediafire ye yükledim buyrunuz

Siz yine de bir dener misiniz? Bu rapor tamamlanmamış, hatta oyun açılmaya çalışırken baştan değil de ortalarda devreye girmiş gibi görünüyor.

Maalesef. Şu aşamada özel olarak bakamam, zaten bakacak olsam Team Viewer'dan bakarım.

Gerçi oyunun .exe dosyasını bulmada sorun yaşıyorsunuz gibi. Videoyu dikkatli izleyin, olmazsa akşama doğru Team Viewer'dan bakabilirim.

Maalesef. Şu aşamada özel olarak bakamam, zaten bakacak olsam Team Viewer'dan bakarım.

Gerçi oyunun .exe dosyasını bulmada sorun yaşıyorsunuz gibi. Videoyu dikkatli izleyin, olmazsa akşama doğru Team Viewer'dan bakabilirim.

Sorunu çözmek için elimden geleni yapacağım siz müsait olduğunuzda yazarsanız sevinirim Team Viewer'den bakarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı