FIFA 21 alınır mı?

Yani geçen sene 9 Aralık'ta %50 indirime girmiş. 13 gün sonra 22 Aralık'ta kış indirimlerinde %63 indirime girmiş. O yüzden yaz indirimde daha çok indirime gireceğini düşünüyorum. Bir de zaten yeni oyunun çıkmasına 2-3 ay kaldı. O yüzden bekletiyorum ama kış indiriminde hiç indirime girmezse falan çok üzülürüm 😁.
Şu an % 67 indirimde. Bir hafta sonra daha çok ne kadar inebilir fiyatı :). Kış indiriminde 22 yi kastettiniz sanırım.

Kış indiriminde 22'yi kastettiniz sanırım.

Yanlış yazmışım yaz indirimi olacaktı.

Şu an % 67 indirimde. Bir hafta sonra daha çok ne kadar inebilir fiyatı :).

Yani bilmiyorum. Bir kere indirimden NBA 2K20 aldım. Bir hafta sonra benim aldığım fiyatın yarısına düşmüştü 😞. Yine öyle olmasından korkuyorum. Aslında indirimin son gününde alıp yaz indirimlerinde daha çok indirime girmişse iade edilebilir. Şu an aklıma geldi bu fikir galiba öyle yapacağım😁.

Yanlış yazmışım yaz indirimi olacaktı.

Yani bilmiyorum. Bir kere indirimden NBA 2K20 aldım. Bir hafta sonra benim aldığım fiyatın yarısına düşmüştü 😞. Yine öyle olmasından korkuyorum. Aslında indirimin son gününde alıp yaz indirimlerinde daha çok indirime girmişse iade edilebilir. Şu an aklıma geldi bu fikir galiba öyle yapacağım😁.
Şuan Fifa 21 piyasada en uygun fiyatı steamde değil mi ?

2-3 ay sonra 22 çıkacak. Ona vereceğin parayı ayır. Çok oynamak istiyorsan offline hesap al. 2-3 ay sonra 22 alırsın.
Eyvallah hocam ama hangi oyun olursa olsun 400-500 tl bandına çıkamam. Vereceğim en yüksek rakam 150 tl civarı olacağından dolayı 21 almayı düşünüyorum. Belki indirime girer 22 ama o da sanırım aralıktan önce olmaz. O zamana kadar da çok var.

Eyvallah hocam ama hangi oyun olursa olsun 400-500 tl bandına çıkamam. Vereceğim en yüksek rakam 150 tl civarı olacağından dolayı 21 almayı düşünüyorum. Belki indirime girer 22 ama o da sanırım aralıktan önce olmaz. O zamana kadar da çok var.
Şöyle düşün FİFA 21 ilk çıktığında baya buglu olduğunu görmüştüm incelemeler de. Karar tabii ki sana kalıyor 22 ilk çıktığında hemen sorunsuz çıkmaz. Bir de büyük bir yenilik olmadığı sürece alma bence.

Oyunda hala sorunlar var. Sizin olduğunuz ligde takımlar doğru düzgün transferler yapmıyor. Yapay zeka menajer saçmalıklar yapıyor. Üstelik FİFA 21 çıkınca 1-2 ay sonra 170 TL'ye düşmüştü. Sanırım FİFA 22 de öyle olabilir. Üstelik oyunda hala bug var. Oyun bitiyor ve hala var.

Sürekli oyuncusuyum. Sözde Ultimate Team, EA için para makine yeri ama oralarda da feci buglar var. Kariyer zaten rezalet durumda. Yukarıda sadece okyanusda damla olan kısmını söyledim.

Geri
Yukarı