FIFA 21 alınır mı?

Nemesis39

Decapat
FIFA 21 Ekim'de çıkcak. Ben de almayı düşünüyorum, alma sebebim çoğunlukla Ultimate Team. Bu zamana kadar hep pes oynadım ama artık Pes'in kendini bozduğunu düşünüyorum. İlk kez FIFA alacağım, sizce almali miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz. PC'ye şimdiki nesil ile gelecek yeni nesil grafiklerle değil. Alacaksan FIFA 20 al, muhtemelen 21 bundan çok farklı olmayacak.

Burada 98 TL;

Arkadaş UT oynamak için alıyor, 3-4 ay sonra FIFA 20 sunucuları sinek avlar.

FIFA 21 Ekim'de çıkcak. Ben de almayı düşünüyorum, alma sebebim çoğunlukla Ultimate Team. Bu zamana kadar hep pes oynadım ama artık Pes'in kendini bozduğunu düşünüyorum. İlk kez FIFA alacağım, sizce almali miyim?
Bence oyunun çıkmasına yakın 1 aylık Origin Basic üyeliği al. Şuan bu üyelik ile FIFA 20 dahil tüm FIFA oyunlarına erişebiliyorsun ve fiyatı da uygun. FIFA 21 oyununa da geldiği zaman tam sürüm oyunu 10 saatlik deneme hakkın olacak. Oradan deneyip beğenirsen alırsın.

Basic üyeliğinde olunca Origin üzerinden satın alımlarda da indirim oluyor. Tabi Steam üzerinden almak istersen bu önemli değil.

Uzun suredir UT oyuncusu olarak, eger oynarim diyorsan erken siparis zamani al, oyun ilerledikce insanlar da ilerliyor kadrolari da ilerliyor. Ne kadar erken baslarsan o kadar iyi. Fakat oyun yapisi geregi rekabetci bir yapida oldugu icin oyun icindeki buglar insani sogutuyor. Fifa 19 Fifa 20 bu 2 oyun bozukluk abideleriydi. Fifa 21 de bu olur mu duzelir mi bilemem, oynanis nasil olur allah bilir. Ama oyunu oynamak istiyorsan, ozellikle UT oynayacaksan yaklasik 429 TL vermen gerekir. Fikrimi soracak olursan da evet verilir alinir.

Geri
Yukarı