FIFA 21 oyundan atıyor

İşletim sistemi
Diğer

Progger

Hectopat
Daha fazla  
PS4 FIFA 21'de 10 saatlik deneme sürümünü oynuyorum. Ancak maç içinde veya maç dışı farketmeksizin ortalama 5-10 dakikada bir oyundan atıyor. Online maçlarda hükmen mağlup sayılıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Umarım devam eder sıkıntı yaşamazsın. Taze gelişem bilgiyi aktarayım bende. Saat 00.00 olduğunda oyunun tam sürümü devreye girdi ve oyunu denedim 3 maç attım 3 ünde de atmadı oyundan. Sanırım 10 saat deneme sürümünde o şekilde bir sıkıntı yaşandı yani umarım öyledir. Şuan bir sıkıntı yok gibi gözüküyor umarın böyle devam eder. Diğer sıkıntı yaşayan arkadaşlar da oyunun tam sürümü çıkana kadar port açtırmayın derim bekleyin ve deneyin olmazsa harekete geçin
Aynen kardeşim. Ben de şu an bir dostluk, bir Rivals ve bir squat maçı yaptım ve sıkıntı yok gibi görünüyor. Umarım o sorun da "trial version" ile beraber gitmiştir

selam.. ben portları açtığım halde inatla oyundan ana menüye yolluyor 5 dakikada 1. bunu çözümleyebilen oldu mu ? oyunu henüz satın alamıyorum tanımlayamadığım için kartı psn'e ama alacağım 1-2 güne tanımlayabilirsem, ana oyunda bu sorun var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı