FIFA 21 seçkin zorluk sliders

21FIFA

Decapat
Daha fazla  
Hayırlı ramazanlar dostlar. Öncelikle ben aşağıda görmüş olduğunuz gibi bu ince ayarlar ile seçkin zorlukta oynuyorum. Rekabetçi mod da açık bu arada. Fakat oyun hala kolay geliyor. Rakip takım tam atağa çıkacağı sırada topu geri yolluyor. Ve ben de çok kolay gol atabiliyorum. Zorluğun PES 2021'deki efsane zorluk gibi bayağı zor ve gerçekçi olmasını istiyorum. Kariyer oynarken çok güzel oluyor gerçekten. Ama hala güzel bir sliders ayarı bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

Ayar1.png
Ayar2.png
Ayar3.png
Ayar4.png
Ayar5.png
Ayar6.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen iyi oynuyorsun bu ayarlar ne böyle, Ama "Şut hızı" nı %100 yapıp "Şut Hatası"na %0 yap böyle
Gizemli Top oyun Moduna gir şut geliştirici gelince kale yerinden çıkabilir :D💪💪💪

Sen iyi oynuyorsun bu ayarlar ne böyle, Ama "Şut hızı" nı %100 yapıp "Şut Hatası"na %0 yap böyle
Gizemli Top oyun Moduna gir şut geliştirici gelince kale yerinden çıkabilir :D💪💪💪
Ya aslında gerçekten zor. 😅 Ama hala kolay gibi geliyor. Daha önce de dediğim gibi rakip takım tam atağa çıkacakken topu yine bana veriyorlar ve ileride hep kaybediyorlar. Benim de gol atmam kolay zaten. O yüzden daha zorlayıcı ayarlar istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Ya da öyle birine ulaşabilir miyiz?

Hayırlı ramazanlar dostlar. Öncelikle ben aşağıda görmüş olduğunuz gibi bu ince ayarlar ile seçkin zorlukta oynuyorum. Rekabetçi mod da açık bu arada. Fakat oyun hala kolay geliyor. Rakip takım tam atağa çıkacağı sırada topu geri yolluyor. Ve ben de çok kolay gol atabiliyorum. Zorluğun PES 2021'deki efsane zorluk gibi bayağı zor ve gerçekçi olmasını istiyorum. Kariyer oynarken çok güzel oluyor gerçekten. Ama hala güzel bir sliders ayarı bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

Eki Görüntüle 998710Eki Görüntüle 998711Eki Görüntüle 998712Eki Görüntüle 998713Eki Görüntüle 998715Eki Görüntüle 998717

Hocam böyle yapmamalısınız ben az önce konuyu tam okumamışım gerçekçi sliderler işinizi çözebilir gibi duruyor bir saniye atıyorum.
FIFA 21 Sliders: Guide for a Realistic Experience - Outsider Gaming burayı çeviriden çevirip okuyabilirsiniz işinizi görür.

Hocam böyle yapmamalısınız ben az önce konuyu tam okumamışım gerçekçi sliderler işinizi çözebilir gibi duruyor bir saniye atıyorum.
FIFA 21 Sliders: Guide for a Realistic Experience - Outsider Gaming burayı çeviriden çevirip okuyabilirsiniz işinizi görür.
Teşekkür ederim. Fakat bu söylemiş olduğunuz ayarlar benim yaptığımdan daha kolay oluyor. 😀 Bakın size problemi daha net anlatayım. Ben PES 2021 efsane zorluk kadar zor ve gerçekçi bir ayar istiyorum. Şu ana kadar kendimce zorlaştırdım. Ayrıca rekabetçi mod da açık. Fakat bu sefer de rakip tam atağa çıkacakken topu geri kaptırıyor. Benim gol atmam da çok kolay geliyor zaten. Aslında problem genel anlamda bu. Ayrıca bu soruya kimse dönüp bakmıyor bile. Herkesin bi el atabilmesi için ne yapmalıyım?

Teşekkür ederim. Fakat bu söylemiş olduğunuz ayarlar benim yaptığımdan daha kolay oluyor. 😀 bakın size problemi daha net anlatayım. Ben PES 2021 efsane zorluk kadar zor ve gerçekçi bir ayar istiyorum. Şu ana kadar kendimce zorlaştırdım. Ayrıca rekabetçi mod da açık. Fakat bu sefer de rakip tam atağa çıkacakken topu geri kaptırıyor. Benim gol atmam da çok kolay geliyor zaten. Aslında problem genel anlamda bu. Ayrıca bu soruya kimse dönüp bakmıyor bile. Herkesin bir el atabilmesi için ne yapmalıyım?

Cevap yazarken cevaplanın yanında öne çıkar var onu kullanabilirsiniz ayrıca bu süreyi vesaire her şeyi ayarlarsanız oyun daha da zorlaşacaktır nedeni yüksek veya az olması değil bu sliderler ile oyun daha zorlaşıyor bu arada önerim kariyerde İngiltere 4.liginden almanız nedeni ise kadro kötü olduğu için daha kötü oynamaya başlayacaksınız benim önerim budur bir sezon deneyin bu dediğim şeyi bize fotoğraf atın olmadı kendim FIFA 21'ime girip en iyi ayarları bulup atacağım.
Cevap yazarken cevaplanın yanında öne çıkar var onu kullanabilirsiniz ayrıca bu süreyi vesaire her şeyi ayarlarsanız oyun daha da zorlaşacaktır nedeni yüksek veya az olması değil bu sliderler ile oyun daha zorlaşıyor bu arada önerim kariyerde İngiltere 4.liginden almanız nedeni ise kadro kötü olduğu için daha kötü oynamaya başlayacaksınız benim önerim budur bir sezon deneyin bu dediğim şeyi bize fotoğraf atın olmadı kendim FIFA 21'ime girip en iyi ayarları bulup atacağım.

Oyun ayarlarından oyun hızını da yavaşa alabilirsiniz bu da ekstra zorlaştırır.

Evet bunlar olabilir. Ancak ben normal oyun hızı ve 4 dk. sürede oynuyorum. Ama daha önce de dediğim gibi rakip hep ileride topu sanki bile bile geri veriyor. 😀 Oyunun kolay olmasını istemiyorum hocam.

Evet bunlar olabilir. Ancak ben normal oyun hızı ve 4 dk. Sürede oynuyorum. Ama daha önce de dediğim gibi rakip hep ileride topu sanki bile bile geri veriyor. 😀 oyunun kolay olmasını istemiyorum hocam.

Hocam 8-10 dakikaya çekin öyle deneyin 2. olarak 4dk.'de yavaş modda oynayın 3. olarak 8-10 dakikada yavaş modda oynayın sonuçları yazın hangisinde daha çok zorlandıysanız öyle oynarsınız.

Hocam 8-10 dakikaya çekin öyle deneyin 2. olarak 4dk.'de yavaş modda oynayın 3. olarak 8-10 dakikada yavaş modda oynayın sonuçları yazın hangisinde daha çok zorlandıysanız öyle oynarsınız.
Hocam teşekkürler... Fakat dediklerinizi daha önce denedim zaten. Ve ayrıca sezonun hemen bitmesi için kısa süreli oynamak istiyorum.

Hocam teşekkürler... Fakat dediklerinizi daha önce denedim zaten. Ve ayrıca sezonun hemen bitmesi için kısa süreli oynamak istiyorum.

Hocam diyebileceklerim bu kadar ben hiçbir zaman seçkini yenemediğim için sadece dünya klasında uyguladıklarımı aktarmak istedim dediğim gibi İngiltere 4.liginden takım alıp önemsiz maçları simüle edip önemli maçları oynayabilirsin Premier lige çıktığında ise tüm maçları oynarsın bir tavsiyem daha var ki bunu ben hep kullanırım bildiğin üzere efsaneleşen hocalar genellikle her sene transfer yapabilen bir takımda efsaneleşmezler ve sende Premier lige çıkıp Avrupa ligine gidene kadar transfer yapma bu sayede Premier ligde çok zorlanırsın ve çok heyecanlı bir kariyer olur ayrıca o klübün efsanesi de olursun.

Geri
Yukarı