FIFA 21 Steam Key nereden alınır?

AloneMan02

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Gıda Mühendisi
Arkadaşlar selamın aleyküm :)
Öncelikle bu korona günlerinde hepinizin sağlıklı olmasını diliyorum, inşallah iyisinizdir.
17'den beri FIFA oyuncusuyum ve bu yıl da Steam'e de gelerek daha uygun fiyatta olacak (Origin'e göre) yine almayı düşünüyorum.
Key olarak alacağım birkaç site var ama ne kadar güvenilir bilmiyorum. DurmaPlay'de var ama Steam versiyonu değil. GameSatış düşünüyorum 377 liraya.
BursaGB var ama fazla ucuz sanki biraz şüpheliyim. Sizin önerinize göre kesin kararımı vereceğim. Bu arada alacak olanlar isterse ekleyelim birlikte oynayalım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Direk Steam'dan al?
Hocam Steam düşünüyorum ama key olarak fiyatlar daha uyguna geliyor yani 50 liralık fark var nerdeyse.
Eneba veya G2A tavsiye ederim ikisinde de onlarca kez başarılı alışveriş yaptım çünkü. Satıcının olumluluk oranı ne kadar yüksekse o kadar iyi.
Hocam g2a baktım da normalden de pahalı fiyatları.

En mantıklısı EA Play'di. O da alınamadan zamlandı. 😔
EA play e gelecek mi full sürüm. Steam de 1 ekim de deneme başlıyor diyor ama full sürüm varmı bilmiyorum. Origin de premium olanı alınca geliyor ama çok pahalı. Keşke steam e gelse fiyatı origin den iyi. Galiba gamesatış dan alıcam.

Ön siparişe çıkınca satılıyor 3 ay önce almıştım ve o zaman 200TL civarıydı.
Yok hocam ondan değil yani ön sipariş olunca hemen geliyor mu gift olarak. Mesela ben şimdi fifayı alırsam gönderilecek mi yoksa çıkış tarihinde mi gelecek. Sorun yaşamadığınızı belirtmişsiniz cyberpunk için ondan soruyorum :)

Geri
Yukarı