FIFA 22 bazen kasıyor, bazen kasmıyor

dawance

Hectopat
Merhaba, FIFA 22 PC için, yeni aldığım çok iyi özellikleri olan laptopumda kasıyor. Bazen de kasmıyor. Arkada çalışan her şeyi kapatmama rağmen kasıyor, bazen de 20 Chrome sekmesi olsa bile kasmıyor. Her şeyim güncel, sorun nerede arayacağımı bile bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, FIFA 22 PC için, yeni aldığım çok iyi özellikleri olan laptopumda kasıyor. Bazen de kasmıyor. Arkada çalışan her şeyi kapatmama rağmen kasıyor, bazen de 20 Chrome sekmesi olsa bile kasmıyor. Her şeyim güncel, sorun nerede arayacağımı bile bilmiyorum.
Özellikleri ne? Çok iyi diyorsun ama imzanda 740M var.

Bilgisayar özelliklerini söyler misiniz? İmzanızdaki değildir umarım. Bir de ortalama bir bilgisayarda da Chrome'da 20 sekme açarsanız kasmaz, 20 sekmede hiçbir site açmadıysanız zaten çok normal.

740M ve iyi?

Ayrıca 20 Google sekmesini hemen her bilgisayar kaldırabiliyor.

Buraya nolmuş böyle ya, uzun zamandır
Özellikleri ne? Çok iyi diyorsun ama imzanda 740M var.
Çok iyi derken sanırım RTX 3080 mobil kullanan bir laptop kullanıyoruz, yoksa workstation bir cihaz mı?

girmiyorum evet o eski bilgisayarımın ekran kartı. Post sayısını artırmak için mi yazıyorsunuz nedir. Ben de biliyorum boş ya da dolu chrome sekmelerinin etkisini.

Online oynarken oluyorsa o anki internetten dolayı olabilir.
Size teşekkür ederim, hayır online offline fark etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı