FIFA 23 420 TL'ye alınır mı?

Deniyelim bence şansımızı ya :)
Ben alacaktım da 420 TL pahalı yine de FIFA gibi bir oyun için değmez, hoş ben onu baya saat oynarım hatta PC de en çok oynadığım oyun FIFA'dır ama yine de değmez diye düşünüyorum. Kış İndiriminde %67 indirim olur minimum sanırım 230 veya 300 TL civarı olur diye düşünüyorum.

Kış İndirimini beklemek mantıklı ama eksi yönlerde var dolar kuru artarsa bu sefer 420 TL ye alamayız ve artı olarak FIFA futbol oyunu olduğu için sezonunda yarısına gelmiş oluyoruz Aralık ayının sonunu buluyor zaten birde Mayıs ayında lig bitiyor, Ocak ayından say 4 ay yeni sezonu oynamış oluyorsun sonra yine başlıyor transfer dönemi olayı artık oyuna yama yapmakla uğraşıyorum sonra.

Şu an baya kararsızım.

FUT oynamayacaksan sadece kariyer için alacaksan o fiyata değmez. 3 ay sonra 150 TL bandına iner zaten. 22’den devam et.

Ben alacaktım da 420 TL pahalı yine de FIFA gibi bir oyun için değmez, hoş ben onu bayağı saat oynarım hatta PC de en çok oynadığım oyun FIFA'dır ama yine de değmez diye düşünüyorum. Kış indiriminde %67 indirim olur minimum sanırım 230 veya 300 TL civarı olur diye düşünüyorum.

Kış indirimini beklemek mantıklı ama eksi yönlerde var dolar kuru artarsa bu sefer 420 TL'ye alamayız ve artı olarak FIFA futbol oyunu olduğu için sezonunda yarısına gelmiş oluyoruz aralık ayının sonunu buluyor zaten bir de mayıs ayında lig bitiyor, ocak ayından say 4 ay yeni sezonu oynamış oluyorsun sonra yine başlıyor transfer dönemi olayı artık oyuna yama yapmakla uğraşıyorum sonra.

Şu an bayağı kararsızım.

Hocam ben 22'ye yama yapmadım, oyuncu kariyerinde zaten modric falan bile emekli oldu çoğu oyuncu transfer oldu yamaya gerek kalmıyor :) bana sorarsan bence kış indirimini beklemeliyiz eğer ofline oynuyorsan sende.

Fut oynamayacaksan sadece kariyer için alacaksan o fiyata değmez. 3 ay sonra 150 TL bandına iner zaten. 22'den devam et.

Hocam kış indiriminde almak istiyorum ben, finallerden sonra tatilde akarım FIFA 23'te diye düşünüyorum.

Hocam ben 22'ye yama yapmadım, oyuncu kariyerinde zaten modric falan bile emekli oldu çoğu oyuncu transfer oldu yamaya gerek kalmıyor :) bana sorarsan bence kış indirimini beklemeliyiz eğer ofline oynuyorsan sende.

Hocam kış indiriminde almak istiyorum ben, finallerden sonra tatilde akarım FIFA 23'te diye düşünüyorum.
ben offline oyuncusuyum online modu sevmiyorum, alacaktım ama steam de yorumlar karışık oyun bozuk diyorlar hala, kış indiriminde düşmesi lazım fiyatı yine mantıken, umarım kış indiriminde fiyatı düşer. belki zor ama 1 ay sonra oyun düzelmiş olur hataları :D

FUT oynamıyorsanız, bu paraya değmez gibi. Kariyer oynayacaksanız, EA üyeliği alıp FİFA 22 oynayabilirsiniz. İnternetten transfer yaması vs kurarak güncellik sorunu da ortadan kalkar. 400 liraya, eğer oynamadıysanız, RDR2 ve God of War gibi oyunlar ediyor şuan. Buradan pay biçin, oldukça yüksek meblağ.

Hocam bence futbol oyunlarını seviyorsanız 420TL değer. Kariyer modu oynarsın fut oynarsın. Fifa22 geçen sene çıkmasına rağmen şuan 23'ten daha pahalı.

FUT oynamıyorsanız, bu paraya değmez gibi. Kariyer oynayacaksanız, EA üyeliği alıp FİFA 22 oynayabilirsiniz. İnternetten transfer yaması vs kurarak güncellik sorunu da ortadan kalkar. 400 liraya, eğer oynamadıysanız, RDR2 ve God of War gibi oyunlar ediyor şuan. Buradan pay biçin, oldukça yüksek meblağ.
bence de fut oynamadığım halde hala oyun pahalı zaten steamde ki yorumlarda karışık iyi mi kötü mü anlamadım. FIFA 22 almıştım ilk defa geçen yıl kış indiriminde sınava çalışacağım diye pek oynayamadım ama üstüne yeni yıl yaması yaptım zaten yamacıyım bende ama FIFA 23 de ki görüntü ve next gen için almak istedim daha oynanır havası var gibi geldi bana :)
Hocam bence futbol oyunlarını seviyorsanız 420TL değer. Kariyer modu oynarsın fut oynarsın. Fifa22 geçen sene çıkmasına rağmen şuan 23'ten daha pahalı.
aslında pc de tek oynadığım oyun FIFA ve Youtube kanalıma da videolarını çekiyorum FIFA yı. elimde FIFA 22 var üstünde 23 sezonu yaması var ama FIFA 23 de ki görüntü ve next gen için almak istedim daha oynanır havası var gibi geldi bana :) lakin steamde ki yorumlar akıl karıştırıyor o yüzden kararsız kaldım :D

Fut oynamıyorsanız, bu paraya değmez gibi. Kariyer oynayacaksanız, EA üyeliği alıp FIFA 22 oynayabilirsiniz. İnternetten transfer yaması vs kurarak güncellik sorunu da ortadan kalkar. 400 liraya, eğer oynamadıysanız, RDR2 ve God of War gibi oyunlar ediyor şu an. Buradan pay biçin, oldukça yüksek meblağ.

Hocam bende RDR Online var sence 98 TL'ye RDR almaya gerek var mı?

Bence de fut oynamadığım halde hala oyun pahalı zaten Steam'de ki yorumlarda karışık iyi mi kötü mü anlamadım. FIFA 22 almıştım ilk defa geçen yıl kış indiriminde sınava çalışacağım diye pek oynayamadım ama üstüne yeni yıl yaması yaptım zaten yamacıyım bende ama FIFA 23 de ki görüntü ve Next gen için almak istedim daha oynanır havası var gibi geldi bana :)

Aslında PC de tek oynadığım oyun FIFA ve YouTube kanalıma da videolarını çekiyorum FIFA'yı. Elimde FIFA 22 var üstünde 23 sezonu yaması var ama FIFA 23 de ki görüntü ve Next gen için almak istedim daha oynanır havası var gibi geldi bana :) lakin Steam'de ki yorumlar akıl karıştırıyor o yüzden kararsız kaldım :D

Hocam ben Next gen olayını tam olarak bilmiyorum şimdi FIFA 22 almıştım ama PS4 ve PS5'teki gibi grafik PC'ye gelmedi ama FIFA 23 de PS5 ve PC'ye yeni grafikli mi oldu böyle mi tam olarak?

Son düzenleme:
Hocam bende RDR Online var sence 98 TL'ye RDR almaya gerek var mı?

Hocam ben Next gen olayını tam olarak bilmiyorum şimdi FIFA 22 almıştım ama PS4 ve PS5'teki gibi grafik PC'ye gelmedi ama FIFA 23 de PS5 ve PC'ye yeni grafikli mi oldu böyle mi tam olarak?
Eğer ki hikayesini bitirmediyseniz kesinlikle alın. Daha fazla zevk alacağınız oyun sayısı kısıtlı. şuan 99 TL olmuş, bu fiyata kaçmaz. Fiyatını sonuna kadar hak eden bir oyun. Aklınızda gram şüphe kalmasın, en az 100 saatiniz var:))

bence de fut oynamadığım halde hala oyun pahalı zaten steamde ki yorumlarda karışık iyi mi kötü mü anlamadım. FIFA 22 almıştım ilk defa geçen yıl kış indiriminde sınava çalışacağım diye pek oynayamadım ama üstüne yeni yıl yaması yaptım zaten yamacıyım bende ama FIFA 23 de ki görüntü ve next gen için almak istedim daha oynanır havası var gibi geldi bana :)

aslında pc de tek oynadığım oyun FIFA ve Youtube kanalıma da videolarını çekiyorum FIFA yı. elimde FIFA 22 var üstünde 23 sezonu yaması var ama FIFA 23 de ki görüntü ve next gen için almak istedim daha oynanır havası var gibi geldi bana :) lakin steamde ki yorumlar akıl karıştırıyor o yüzden kararsız kaldım :D
Evet yeni nesil teknoloji var hocam ama sorun şu ki; hali hazır da bu teknoloji henüz PC için gelmiş değil. Yani yeni nesil oyunculuk vs sadece konsol için geçerli. Grafik anlamında FİFA 22 ile 23 arasında çok büyük farklar yok. Elbette yeni şeyler vardır, ancak arada ki farka değmez(FUT oynamıyorsanız). Az önce söylediğim gibi, steam'de kış indirimleri başladı, o fiyata en az 2-3 tane çok sağlam oyunlar alınır. Bende şuan 23 oynamak istiyordum, ancak bu fiyata hak etmiyor. Senelerdir aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp önümüze getiriyorlar. Yani çevrimiçi takılmıyorsanız, 22'den 23'e geçmeye değmez, bu fiyata. Zaten tonca yama var internette, hatta grafik paketi bile bulabilirsiniz:)

Eğer ki hikayesini bitirmediyseniz kesinlikle alın. Daha fazla zevk alacağınız oyun sayısı kısıtlı. şuan 99 TL olmuş, bu fiyata kaçmaz. Fiyatını sonuna kadar hak eden bir oyun. Aklınızda gram şüphe kalmasın, en az 100 saatiniz var:))

Evet yeni nesil teknoloji var hocam ama sorun şu ki; hali hazır da bu teknoloji henüz PC için gelmiş değil. Yani yeni nesil oyunculuk vs sadece konsol için geçerli. Grafik anlamında FİFA 22 ile 23 arasında çok büyük farklar yok. Elbette yeni şeyler vardır, ancak arada ki farka değmez(FUT oynamıyorsanız). Az önce söylediğim gibi, steam'de kış indirimleri başladı, o fiyata en az 2-3 tane çok sağlam oyunlar alınır. Bende şuan 23 oynamak istiyordum, ancak bu fiyata hak etmiyor. Senelerdir aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp önümüze getiriyorlar. Yani çevrimiçi takılmıyorsanız, 22'den 23'e geçmeye değmez, bu fiyata. Zaten tonca yama var internette, hatta grafik paketi bile bulabilirsiniz:)
hali hazırda herkes zaten FIFA 23 için farklı konuşuyor ve 420 TL parayı da hak eden bir oyun değil yıllarca FIFA oynayan birisi olarak için oldukça pahalı. Kış İndiriminde umarım iner fiyatı 22 Aralık da yani, zaten İlkbahar İndiriminde almam FIFA 23 ü sezon bitmiş oluyor napayım ondan sonrasını, futbol oyununa anca ilk zamanlar para verilir sezon işi olduğu için sonraki aylar kurtarmaz. fifa 22 grafik ve yeni sezon her detayına kadar yaptım güzel oldu oyun aslında ama kış indirimini bekleyip FIFA 23 ü almak daha mantıklı :)

Geri
Yukarı