FIFA 23 420 TL'ye alınır mı?

MerdRich

Decapat
Daha fazla  
Steam FIFA 23 420 TL oldu PC de, benim acelem yok sizce kış indirimini beklesek daha ucuza alabilir miyiz? Oyuncu kariyeri için almak istiyorum şu an 22 oynuyorum ama 23'te de oyuncu kariyerine yenilikler geldiği için almak istiyorum güncel kadro vs de iyi oluyor o yüzden.

Geçen sene FIFA 22 kış indiriminde %60 indirim aldı. Aynısını FIFA 23 de alır diye düşünüyorum.

Kış İndiriminde yüzde 60 indirim oluyor ama 1 ay sonra da belki bu fiyatlarda olabilir oyun çünkü dolar o bu değişip duruyor. Bir de bu yıl önceki senenin oyununa sahip olanlar için ekstra indirimde olmadı ileride ne olur fiyat düşer mi daha düşmez mi düşündürücü

Geçen sene FIFA 22 kış indiriminde %60 indirim aldı. Aynısını FIFA 23 de alır diye düşünüyorum.

Yani kış indirimini beklesem minimum yine 420 TL olur mu? Çünkü şu an acelem yok zaten üniversite okuyorum evde değilim.

Kış İndiriminde yüzde 60 indirim oluyor ama 1 ay sonra da belki bu fiyatlarda olabilir oyun çünkü dolar o bu değişip duruyor. Bir de bu yıl önceki senenin oyununa sahip olanlar için ekstra indirimde olmadı ileride ne olur fiyat düşer mi daha düşmez mi düşündürücü

Beklerimde 420 TL'ye almadağıma pişman olmak istemiyorum sadece :D

Yani kış indirimini beklesem minimum yine 420 TL olur mu? Çünkü şu an acelem yok zaten üniversite okuyorum evde değilim.

Beklerimde 420 TL'ye almadağıma pişman olmak istemiyorum sadece :D
Hocam benim şahsi fikrim her türlü minimum 420 TL olur. Yine de siz kendi bildiğinizi yapın ama. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı