FIFA 23 420 TL'ye alınır mı?

İnşallah düşer kanka fiyatı kış indiriminde eğer kış indiriminde bu yıl farklılık yapıp düşürmezlerse FIFA 23 hayal olur benim için artık :D

Geçen sene 20 Mayıs'ta falan FIFA 22 95 TL almışım. Eğer kış indiriminde fiyatı düşük olmazsa, bir ihtimal dişimi sıkabilirsem eğer mayısa falan beklerim yine :D

Geçen sene 20 Mayıs'ta falan FIFA 22 95 TL almışım. Eğer kış indiriminde fiyatı düşük olmazsa, bir ihtimal dişimi sıkabilirsem eğer mayısa falan beklerim yine :D
sabır taşısın mübarek :D :D gerçi üni okuduğun için sabredersin evde pc ya :D
Ne zaman olur bu kış indirimi?
Steam Kış İndirimi 22 Aralık 2022 – 5 Ocak 2023 tarihleri arasında olacakmış.

Ne zaman olur bu kış indirimi?

22 aralikta başlıyor kanka diğer adıyla yılbaşı indirimide deniyor.

Sabır taşısın mübarek :D :D gerçi üniversite okuduğun için sabredersin evde PC ya :D

Steam kış indirimi 22 Aralık 2022 – 5 Ocak 2023 tarihleri arasında olacakmış.

Evet öyle :D ama ikinci dönemde staj göreceğim o yüzden evde olacağım o zamana kadar alabilirsem güzel olacak.

Sizce GTA 5 şuan 75 TL iken almalı mıyım yoksa kış indirimini mi beklemeliyim?
Geçen yıl kış indiriminde GTA 5 e baktım da 73-72 TL falan olmuş, bu yıl da sanırım kış indiriminde olursa oyun, herhalde yüzde 67 indirim ile gelirse 68-69 TL civarı olur. Şu an almak mantıklı gibi duruyor. Çünkü arada uçurum farkı bir fiyat söz konusu değil. Tabi yine de sen bilirsin kış indirimini beklerim dersen ve oyunda kış indiriminde yüzde 67 ile şekilde olursa 6-7 TL daha makul fiyata almış olursun :)

Geçen yıl kış indiriminde GTA 5'e baktım da 73-72 TL falan olmuş, bu yıl da sanırım kış indiriminde olursa oyun, herhalde yüzde 67 indirim ile gelirse 68-69 TL civarı olur. Şu an almak mantıklı gibi duruyor. Çünkü arada uçurum farkı bir fiyat söz konusu değil. Tabii yine de sen bilirsin kış indirimini beklerim dersen ve oyunda kış indiriminde yüzde 67 ile şekilde olursa 6-7 TL daha makul fiyata almış olursun :)

Kanka FIFA 280 TL :D napiyoruz alıyor muyuz? Bence indirimin son gününde alalım yani 22 Aralık, yılbaşı indiriminde fiyatı daha da düşerse iade edebiliriz hemen :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı