Oyun FIFA 23 alınır mı?

Oyun açılışta mavi ekran hatasıyla PC'yi reset attırdı. Bende Origin yüklü. EA Desktop'a Geçiş yapmadım FIFA 19 Frosty Mod'lari EA Desktop'ta çalışmadığı için.

PC açılınca tekrar başlatmak istedim ve yine mavi ekran hatası verip çöktü.

Hiç oynayamadan iade yapacağım.

Eyvallah hocam. İndirdim kurulum tamamlandi şimdi bir deneyeceğim.

Ben offline takılıyorum genelde. Ultimate Team oynamıyorum. Fifa 19'dan iyi midir size göre? Ben FİFA 19'u dan sonrakileri bir türlü beğenemedim nedendir bilmiyorum.

Bakalım bu nasıl çıkacak.
Kariyer modu da gayet zevkli ama bence FIFA'da en zevklisi online mod hocam. Ultimate Team bir yana, oyunda "Oynanan Sezon" isimli bir mod var. Ben orada daha çok zaman geçiriyorum mesela.

Oyun açılışta mavi ekran hatasıyla PC'yi reset attırdı. Bende Origin yüklü. EA Desktop'a Geçiş yapmadım FIFA 19 Frosty Mod'lari EA Desktop'ta çalışmadığı için.

PC açılınca tekrar başlatmak istedim ve yine mavi ekran hatası verip çöktü.

Hiç oynayamadan iade yapacağım.
EA App ile açmayı deneyin. Belki düzelir.

Kariyer modu da gayet zevkli ama bence FIFA'da en zevklisi online mod hocam. Ultimate Team bir yana, oyunda "Oynanan Sezon" isimli bir mod var. Ben orada daha çok zaman geçiriyorum mesela.

EA App ile açmayı deneyin. Belki düzelir.
Sırf denemek için Origini kaldırıp EA Desktop'u indirdim. Yine açılmadı. PC'm FİFA 19'u sorunsuz açan bir bilgisayar.

Bunda niye böyle oldu anlamadım. Oyunu repair yapıyorum şu an. Yeniden deneyeceğim olmazsa bir daha FİFA satın almayacağım demektir.

Mavi ekran hatasının kaynağı FİFA olmayabilir, tekrar tekrar mavi ekran hatası alırsanız ayrı bir konu açıp minidump dosyasını atabilirsiniz. Onun dışında FİFA 23 güzel oyun, ben aldım oynadığım zamanlar gayet sevmiştim fakat oyunlardan çabuk sıkılan biri olduğum için bundan da sıkıldım.

Mavi ekran hatasının kaynağı FİFA olmayabilir, tekrar tekrar mavi ekran hatası alırsanız ayrı bir konu açıp minidump dosyasını atabilirsiniz. Onun dışında FİFA 23 güzel oyun, ben aldım oynadığım zamanlar gayet sevmiştim fakat oyunlardan çabuk sıkılan biri olduğum için bundan da sıkıldım.
Açıldı şimdi. Oyun açılışta ayar sayfası yok galiba önceki FİFA sürümlerinde ekran çözünürlüğü FPS falan ayarları yapılıyordu.

Ekranda yırtılma ve takılmalar var ilk izlenim olarak açılışta gördüğüm. Fan bağırıyor resmen. Optimizasyon lazım görünüyor.

Açıldı şimdi. Oyun açılışta ayar sayfası yok galiba önceki FİFA sürümlerinde ekran çözünürlüğü FPS falan ayarları yapılıyordu.

Ekranda yırtılma ve takılmalar var ilk izlenim olarak açılışta gördüğüm. Fan bağırıyor resmen. Optimizasyon lazım görünüyor.
Evet optimizasyonu sorunlu bir oyun. Yırtılmalar için FPS kilidini açın.

Evet optimizasyonu sorunlu bir oyun. Yırtılmalar için FPS kilidini açın.
Oyun sıkıntılı sadece 2-3 saattir çeşitli ekran çözünürlüğü, NVIDIA ayarları, FPS vs ayarları deniyorum. FPS çok değişken. Fps sabitledigimde oynanmıyor çok düşük kalıyor. Serbest bıraktığımda da çok sert düşüp çıkıyor yırtılma ve dalgalı kopla vb sorunlar var.

Ya benim pc'nin ömrü bitmiş bu tip oyunlar için ya da oyunda optimizasyon ciddi sıkıntılı durumda. Şu an oyuna girip 2-3 deneme yaptım takilmalardan oynayamadım.
Aynı sorunları FIFA 19'da yaşıyordum ama yaptığım ayarlamalarla sorunsuz oynuyorum. Özellikle Directx 11 benim sorunları çözüyordu ama FİFA 23'te Directx 12 varmış sadece ve değiştirme gibi bir seçenek de yok.

Olmayacak gibi iade edeceğim muhtemelen.

Son düzenleme:
Oyun sıkıntılı sadece 2-3 saattir çeşitli ekran çözünürlüğü, NVIDIA ayarları, FPS vs ayarları deniyorum. FPS çok değişken. Fps sabitledigimde oynanmıyor çok düşük kalıyor. Serbest bıraktığımda da çok sert düşüp çıkıyor yırtılma ve dalgalı kopla vb sorunlar var.

Ya benim pc'nin ömrü bitmiş bu tip oyunlar için ya da oyunda optimizasyon ciddi sıkıntılı durumda. Şu an oyuna girip 2-3 deneme yaptım takilmalardan oynayamadım.
Aynı sorunları FIFA 19'da yaşıyordum ama yaptığım ayarlamalarla sorunsuz oynuyorum. Özellikle Directx 11 benim sorunları çözüyordu ama FİFA 23'te Directx 12 varmış sadece ve değiştirme gibi bir seçenek de yok.

Olmayacak gibi iade edeceğim muhtemelen.
Hocam konu disi ama fifa 19 icin transfer yamasini nereden yapıyorsunuz?

Hocam konu disi ama fifa 19 icin transfer yamasini nereden yapıyorsunuz?
IMStudioMod sitesinin yapmalarını kullanıp üzerinde kendim eksik transferleri vs squad dosyasını açarak yapıyordum.

Simdi yeni bir transfer yaması indirecektim birkaç gündür link ölüydu yama geliştiriciyle iletişime geçmiştim linki güncellemoş geri dönüş yaptı. İndirilebilir durumda. Onu indirdim az önce.

Oyunu iade etmek için EA resmi sitesinden iade başvurusu yapıyorum ama başvuru ekranı takılıp kalıyor. Lanet olsun böyle FIFA'ya ayar oldum kaç saattir bu aptal oyunla uğraşıyorum. Bu ekranda takılıp kalıyor. Tarayıcı, pc, mobile ne denediysem aynı. Srfsz bunlar ya. Oyunu iade edemeyeceğim bu gidişle.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-04-22-23-07-18-450-edit_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-04-22-23-07-18-450-edit_com.android.chrome.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı