FIFA için Xbox S alınır mı?

Hocam merhaba,

PC'deki hilelerden yıldım. Aldınız mı? Aldıysanız elinize ulaştığında deneyimlerinizden bahsedebilir misiniz? Teşekkürler.
Merhaba hocam, pcde fc24 sahibiydim ancak onu gamepass ile xboxta oynayamıyormuşuz. O yüzden seneye almaya karar verdim. Halihazırda fut takımımı kaybetmek istemiyorum.

Merhaba,

Ben EA PLAY PRO üzerinden oynuyorum pcde. Taşınamayacağından emin misiniz?
Öyle bir durum varsa benim de hemen almamın anlamı kalmaz.
Merhaba hocam, pcde fc24 sahibiydim ancak onu gamepass ile xboxta oynayamıyormuşuz. O yüzden seneye almaya karar verdim. Halihazırda fut takımımı kaybetmek istemiyorum.
@Niko BelIic hocam sadece fifa için almayı düşünüyorum zaten yeterince güçlü bir pc'm var. 165 hz 1 ms 1080p monitorum, 60 hz giriş seviyesi bir 4k tvm var odamda. Almamı önerir misiniz, ea fc 24 oynuyorsanız deneyimlerinizi rica edebilir miyim?

Merhaba,

@Niko BelIic hocam sadece fifa için almayı düşünüyorum zaten yeterince güçlü bir pc'm var. 165 hz 1 ms 1080p monitorum, 60 hz giriş seviyesi bir 4k tvm var odamda. Almamı önerir misiniz, ea fc 24 oynuyorsanız deneyimlerinizi rica edebilir miyim?
Alınır hocam dediğim gibi bu konsol FIFA için ülkemizde en iadeal konsol durumunda. Oynamıyorum fakat optimize edildiği süre boyunca sorun yaratmaz.

Merhaba,

İnternette çok araştırdım ancak taşınmıyor. Hatta iki platformun farklı marketplace'i olduğu için de mümkün olmuyor.

Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar.
Bu şartlarda seneye geçerim gibi duruyor. Takım taşınabiliyor olsaydı hiç düşünmeden alacaktım.

Geri
Yukarı