FIFA için Xbox S alınır mı?

Korakesium

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

FC24 ve önümüzdeki sürümleri için Xbox Series S almak mantıklı mıdır? 2K 144Hz monitörüme bağlayıp oynamayı düşünüyorum. Ayrıca 3 yıllık Game Pass'im de olduğu için bazı oyunları da Xbox üzerinden oynayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki çözünürlük ve kalite konusunda bir sıkıntı yaşar mıyım ? en azından 3-4 yıl daha rahatça götürsün istiyorum.
Hocam ben 4 yıl önce Xbox one s almıştım şu an FIFA 23'ü hiç kasmadan oynuyorum yani rahat gidiyor. Sizin cihazınızda gider mühtemelen o kadar. Tabi biraz da nasıl kullanacağına bağlı.

Series S zaten FIFA, NBA, COD gibi hemen hemen her yıl çıkan third party oyunları konsolda oynamak için alınabilecek en uygun cihaz, bir sıkıntı yaşatmaz. 3-4 yıl zaten yeni nesil olarak oynatacak, sonrasında minimum 3-4 yıl da gelmeye devam ediyor FIFA oyunları.

Series S zaten FIFA, NBA, COD gibi hemen hemen her yıl çıkan third party oyunları konsolda oynamak için alınabilecek en uygun cihaz, bir sıkıntı yaşatmaz. 3-4 yıl zaten yeni nesil olarak oynatacak, sonrasında minimum 3-4 yıl da gelmeye devam ediyor FIFA oyunları.
Anladım hocam, peki şu anki FC24'ü 2k 120 hz oynayabilir miyim ? En azından onu bilsem yeterli. Ona göre cihazı bugün satın almayı planlıyorum.

Anladım hocam, peki şu anki FC24'ü 2k 120 hz oynayabilir miyim ? En azından onu bilsem yeterli. Ona göre cihazı bugün satın almayı planlıyorum.
FIFA'nın her platformda sabit çalışıyor olması gerek, Xbox One'da 1080P-60FPS, One X'te 4K-60FPS, yeni nesil konsollarda daha yüksek grafik kalitesi ve fizikle birlikte Series S'te 1080P-60FPS, Series X'te 4K-60FPS ayrıca maçın arasında giren animasyonların hepsi 30 FPS olarak kilitli gösteriliyor. Series S'in 2K desteği var, monitör ayarlarından onu seçersiniz ama oyunun performans değerleri sabit çalışacaktır.

FIFA'nın her platformda sabit çalışıyor olması gerek, Xbox One'da 1080P-60FPS, One X'te 4K-60FPS, yeni nesil konsollarda daha yüksek grafik kalitesi ve fizikle birlikte Series S'te 1080P-60FPS, Series X'te 4K-60FPS ayrıca maçın arasında giren animasyonların hepsi 30 FPS olarak kilitli gösteriliyor. Series S'in 2K desteği var, monitör ayarlarından onu seçersiniz ama oyunun performans değerleri sabit çalışacaktır.
Tamamdır fazlasıyla yeterli oldu çok teşekkür ederim hocam.

Hocam merhaba,

PC'deki hilelerden yıldım. Aldınız mı? Aldıysanız elinize ulaştığında deneyimlerinizden bahsedebilir misiniz? Teşekkürler.

Geri
Yukarı