Filenin Sultanları 2024 Paris Olimpiyat elemeleri kapsamında Brezilya'yı 3-0 yendi!

Makaleler
15
Merhaba.

Filenin Sultanları yeniden güzel bir galibiyet haberiyle bizleri sevindirdi.

Brezilya ile kıran kırana geçen maçta set vermeden 2020 Olimpiyat ikincisi Brezilya'yı yendik.

Şu an için bir kaynak buldum ve paylaştım.

Geriye bir Japonya kaldı zorlayacak. Dünya sıralamasında Sırbistan'ın gerisine düşmedikten sonra bu turnuvada ilk iki olmasa da gidecek zaten. Yine de hırsla kaybetmiyorlar o güzel. Hiç salmıyorlar.

Millî Voleybol Takımı ile alakalı ne zaman bir haber görüp duysam hep kazandıklarına yönelik oluyor. Hiç kaybettiklerini görmedim. Bireysel sporlar dahil birçok sporda dünya çapında nâmımız var ancak nedense en kötü olduğumuz alan futbol olmasına rağmen yine hep futbol konuşuluyor ve haber yapılıyor.

Türkiye sizinle gurur duyuyor tebrikler ülkenin gururu oldunuz başarılarınız daim olsun tebrikler filenin sultanları.👏

Merhaba.

Filenin Sultanları yeniden güzel bir galibiyet haberiyle bizleri sevindirdi.

Brezilya ile kıran kırana geçen maçta set vermeden 2020 Olimpiyat ikincisi Brezilya'yı yendik.

Şu an için bir kaynak buldum ve paylaştım.
Helal olsun milli takıma.

Voleybol takımı ne kadar fazla maç yapıyor öyle? Ne zaman baksam maçları oluyor.

Biz voleybol ülkesiyiz! Aksi iddia edilemez. Gördüğüm her haber kazanmamız üzerine. En kötü ihtimalle 3-2 kazanıyoruz zaten. Ama insanlar gidip en başarısız olduğumuz spor olan futbolu konuşuyor. Takımlar yüz milyonlarca euro para veriyor bu işe. Halbuki o paralar uçuyor gidiyor. Bir işe yaramıyor.

Geri
Yukarı