Filenin sultanları finalde!

Haber yayınlayan hesaplara şöyle bir baktım. Takımda oynayan bir sürü oyuncumuz varken, haberlerin yarısından fazlası ebrar ile alakalı😀

Türkiye takımı zaten. Sadece bir tane yabancı oyuncu var. Oda zaten Türk vatandaşı.

Türkiye takımı zaten. Sadece bir tane yabancı oyuncu var. Oda zaten Türk vatandaşı.

1693853468784.png

Reis olmasa Küba'lı komünisti kim alırdı yeğen.

Türk vatandaşları benim için aynıdır. Irkı önemli değil önemli olan Türk vatandaşı olması. Irk sadece hayvanlar için kullanılan bir tabirdir insanlar için kullanılmaz.
Tam tersine ırkımızı hiçe sayarak haksız yere vatandaşlık verilen mültecilere de umarım aynı şeyi demiyorsundur.

Türk vatandaşlığını hak eden almalı kolay olmamalı.

Tam tersine ırkımızı hiçe sayarak haksız yere vatandaşlık verilen mültecilere de umarım aynı şeyi demiyorsundur.

Türk vatandaşlığını hak eden almalı kolay olmamalı.

Türkiye dünyada parayla her şeyi alabileceğin ya da yapabileceğin tek ülke. Bak Afrika da bilmem nerede açlıktan ölen birine gitsen bile para ile yapmayacağı şeyler varken, bu ülke de vatandaştan en üsttekine parayla her şeyi yaptırabilirsin.

Dolayısıyla ev alan da Türk olabiliyor.

Money talks lafı Türkiye'ye gelen bir Amerikalı tarafından denmiş.

Şimdi Türk vatandaşı olup kupalar getiren birine Türk değilsin tribine girmek tam bir Türk hareketi olur. O yüzden bir biz yapıyoruz zaten.

Türkiye dünyada parayla her şeyi alabileceğin ya da yapabileceğin tek ülke. Bak Afrika da bilmem nerede açlıktan ölen birine gitsen bile para ile yapmayacağı şeyler varken, bu ülke de vatandaştan en üsttekine parayla her şeyi yaptırabilirsin.

Dolayısıyla ev alan da Türk olabiliyor.

Money talks lafı Türkiye'ye gelen bir Amerikalı tarafından denmiş.

Şimdi Türk vatandaşı olup kupalar getiren birine Türk değilsin tribine girmek tam bir Türk hareketi olur. O yüzden bir biz yapıyoruz zaten.
Ben hakaret etmeyi bir kenara bırakın hakkıyla olmayanların bu ülke için tek bir alın teri dökmeyerek vatandaş olanlaradır lafım.

Yeni konular

Geri
Yukarı