Filenin sultanları finalde!

Makaleler
44
Filenin sultanları! Milli gururumuz, milli sevincimiz. 3-2 yendik. Canlı canlı izledim. Ebrar çok güzel oynadı bana göre. İtalya'yı yendik.🥳🥳🥳

Filenin sultanları! Milli gururumuz, milli sevincimiz. 3-2 yendik. Canlı canlı izledim. Ebrar çok güzel oynadı bana göre. İtalya'yı yendik.🥳🥳🥳

Aslında biraz da futbol yerine voleybola falan değer verilse daha güzel olacak ama ben dahil olmuyor maalesef.

Aslında biraz da futbol yerine voleybola falan değer verilse daha güzel olacak ama ben dahil olmuyor maalesef.
Şu algıyı sevmiyorum mesela futbolda: Galatasaray belki kupa alacak ama Fenerliler öncelikli olmak üzere dalga geçiyor. Tamam, zor yere denk gelmiş olabiliriz ama bu kadar da insan dibe gömülmez ya...

Ha, rekabet eder, iddialaşırım ama saygı çerçevesi içinde olacak. Ülke olarak bunu yaparsak büyük bir sorun ortadan kalkar.

Şu algıyı sevmiyorum mesela futbolda: Galatasaray belki kupa alacak ama Fenerliler öncelikli olmak üzere dalga geçiyor. Tamam, zor yere denk gelmiş olabiliriz ama bu kadar da insan dibe gömülmez ya...

Ha, rekabet eder, iddialaşırım ama saygı çerçevesi içinde olacak. Ülke olarak bunu yaparsak büyük bir sorun ortadan kalkar.
Şu düşmanlık olayını hiç anlamıyorum. Fenerbahçeliler Galatasaray olmadan tam olarak keyif alamaz Galatasaraylılar da fenerbahçe olmadan. Joker Batman, Spider-Man Green Goblin gibi bir şey bu iki takım ne bu nefret anlamıyorum.

Şu düşmanlık olayını hiç anlamıyorum. Fenerbahçeliler Galatasaray olmadan tam olarak keyif alamaz Galatasaraylılar da Fenerbahçe olmadan. Joker Batman, Spider-Man Green Goblin gibi bir şey bu iki takım ne bu nefret anlamıyorum.

Birbirine laf atıp ama saygı çerçevesi içinde olacak şekilde mümkündür. Şahsen ben Galatasaraylıyım. Fener'e gıcık olurum ama kalkıpta bu konuyu açana hakaret etmem.

Millinin anlamını öğrenin sonra milli takım dersiniz Küba'lı siyahilerle milli olmaz bu takım.

Milli kelimesi, bir milletin bir ulusun sahip olduğu değerleri ifade edebilmek adına farklı kelimelerle ilişkilendirilip, yine millete özgü olan bir durumu, oluşu dile getirebilmek için ön ad olarak kullanılabilmektedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı