Film indirirken dizüstü bilgisayar donuyor

Eren84921

Hectopat
Arkadaşlar, laptopımda donmalar yaşıyorum. Film indirirken bir anda dondu, hiç düzelmedi. Ne yapsam donma sorunu düzelir?
Öneriniz neler? Laptopta sorun yaşıyorum. Başka sorunlar da var. Mesela oyun oynarken ara sıra FPS düşüyor, ona ne yapabilirim?

Açmanız için gerekli yönergeleri uyguladıysanız bir sonraki mavi ekranda minidump klasörünü kendisi oluşturup kaydedecektir.

Mavi ekran vermedi ki verse olusturur iste klasörü vermediği için size klasörü nasıl atacağım ki
5 Kere okuyom yazdinizi anlayamıyorum.
Açmanız için gerekli yönergeleri uyguladıysanız bir sonraki mavi ekranda minidump klasörünü kendisi oluşturup kaydedecektir.

IMG_20200829_203156.jpg

Pass: 2 /4 çekmemiş cihaz senin için sorun yaratirmi Dosyayı kadettirken hata verdi bende
Telefonla çektim biraz kötü çikti. eski telefonum oldugu için.

IMG_20200829_220458.jpg
20200829_232223.jpg

Son düzenleme:
Her seferinde minidump dosyası yok diyorsunuz bende size ilk mesajlarımda da belirttiğim gibi.

Ali Güngör'ün yazdıklarına göre açarak gelecek seferki dump dosyasını kaybetmemek ve bizimle paylaşmak için kullanabilirsiniz.

Açık bir şekilde gelecek seferki dump dosyasını yani şu anda var olmayan ileride mavi ekran verir ise oluşturacak olduğu ( muhtemel ) minidump dosyasını bizimle paylaşmanız için diyorum.

Şu anda olmadığını bende ilk okumamda anladım. Neden? Çünkü ayar kısmında açık değil. Bundan ötürü minidump oluşturamaz.

Daha da açık belirtmemi isterseniz Almanca veya İngilizce olarak yazabilirim.

Her seferinde minidump dosyası yok diyorsunuz bende size ilk mesajlarımda da belirttiğim gibi.

Açık bir şekilde gelecek seferki dump dosyasını yani şu anda var olmayan ileride mavi ekran verir ise oluşturacak olduğu ( muhtemel ) minidump dosyasını bizimle paylaşmanız için diyorum.

Şu anda olmadığını bende ilk okumamda anladım. Neden? Çünkü ayar kısmında açık değil. Bundan ötürü minidump oluşturamaz.

Daha da açık belirtmemi isterseniz Almanca veya İngilizce olarak yazabilirim.

Almanca olarak belirtseniz ben nasıl anlıyacağım ki yani Almanca dili bilmiyorum biraz İngilizce dili biliyorum İlgilendiniz için tşkler

Almanca olarak belirtseniz ben nasıl anlıyacağım ki yani Almanca dili bilmiyorum biraz İngilizce dili biliyorum İlgilendiniz için tşkler
:)

Son olarak yazayım tekrar bir sonraki mavi ekran hatası verdiğinde minidump dosyası oluşturulacaktır. O dosyayı buraya atarsanız ayrıntılı bakabiliriz. İncelememiz o dosya olmadan mümkün değil.

RAM'lerinizde bir sorun göremedim bu arada.

Attığınız görsellerde bir tane kutucuk kırmızı ve bu Bad Sector var demektir. Bu arada o rehber anlatımdaki dosya yolunu kopyalayıp yapıştırmak yerine tek tek elinizle giderseniz büyük ihtimalle bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı