Film önerileri

expart

Hectopat
Merhaba, sanırım çoğu kişi benim gibi film bulmakta bayağı zorluk çekiyordur. Bende bu yüzden biraz olsun yardım etmek birkaç gün sizi geçindirmek için bir liste hazırladım aşağıda yer alan filmler sadece izlediğim filmlerdir. Siz olsanız bu listeye hangi filmleri eklemek isterdiniz? Ve önerebileceğiniz filmler var mıdır? Tabii bundan daha çok film izlemişimdir fakat şu anlık aklıma gelenler sadece bu kadar. İlgilenen kişiler aşağıya önerdiği filmleri ve kategorileri ile yazarlarsa sevinirim. Filmlerin hepsi aile ile izlenebilecek filmler değildir, hatırladığım kadarı ile aile ile izlenmeyecek şeyler olan filmlere '❌' işareti koyacağım.

---İzlediğim filmler---
📌Yabancı komedi filmler📌
🌟Felekten bir gece (1-2-3) ❌ not: Kesinlikle çok güzeldi, fakat aileniz ile izlemeyin.
🌟Git başımdan.
🌟Deadpool (1-2) ❌
🌟Sert ol ❌
🌟Bu nasıl aile?
🌟Boş zaman.
🌟Oyun gecesi.
🌟Red notice.
🌟Baywatch
🌟Ocean's eight.
🌟Tatil zamanı.
🌟Çaylak soyguncular ❌(hatırladığım kadarı ile öpüşme sahneleri ve uygunsuz sözcükler vardı size kalmış bir şey.)
🌟Project X ❌ (kesinlikle aile ile izlemeyin)
🌟Hayatım yalan ❌ (uygunsuz sahneler geçiyor)
🌟Torontolu adam.
🌟Büyükler (1-2)
🌟Ted (1-2) ❌ (aile ile izlemeyin, çok uygunsuz sahne ve sözcük var.)
🌟Jumanjı
🌟Süper ot ❌ (aile ile izlemeyin, çok uygunsuz sahne ve sözcük var.)
🌟Yeşil rehber (Green book)
🌟Merkezi istihbarat.
🌟Saftirik Greg'in günlüğü (hangisini izledim hatırlamıyorum)
🌟Şipşak aile.
🌟Her şeye evet.
🌟Kahramanlık sırası bizde.
🌟Servet operasyonu (AKSİYON/KOMEDİ karışık)
🌟Hayat sana güzel ❌ (kesinlikle hayır)
🌟Patrondan kurtulma sanatı 2 ❌
🌟Evde tek başına.

📌Yabancı komedi animasyonlar📌
🌟Ters yüz.
🌟Evcil hayvanların gizli yaşamı.
🌟6 süper kahraman.
🌟Kung fu panda (1-2-3)
🌟Madagaskar penguenleri.
🌟Madagaskar 2
🌟Cars
🌟Minyonlar 1
🌟Çılgın hırsız.
🌟Coco
🌟Patron bebek.

📌Aksiyon filmleri📌
🌟Hızlı ve öfkeli serisi.
🌟Servet operasyonu (AKSİYON/KOMEDİ karışık)
🌟Spider-man (1-2)
🌟Gizemli adaya yolculuk.
🌟Maymunlar cehennemi.
🌟Meg 1 derinlerdeki dehşet.
🌟Meg 2: Çukur.
🌟Arınma gecesi.
🌟Arınma gecesi: Anarşi.
🌟Arınma gecesi: Seçim yılı.
🌟Thor: Aşk ve gök gürültüsü.

📌Bilim kurgu filmleri📌
🌟Yıldızlararası
🌟Doğaüstü
🌟Uzaydan gelen fırtına.
🌟Açlık oyunları.
🌟Zombi ekspresi.
🌟Senin adın (animasyon) ❌ (animasyon zaten aileniz ile pek izlemenizi önermem, pek hatırlamıyorum uygunsuz sahnelerini.)
🌟Galaksinin koruyucuları.
🌟Labirent serisi.
🌟Jurassic world.
🌟Superman
🌟Ip-man

📌Gizem filmleri📌
🌟Kulübeye tıklat ❌(film çok değişikti, üzücüydü biraz.)

Son düzenleme:
Biyografi filmi herkesi sarmayabilir ancak türü seviyorum ben film de iyiydi. Şans vermelisiniz bence ama dediğim gibi biyografi filmleri herkese gitmiyor.

Anladım çok teşekkür ederim, genellikle komedi türü filmler izlerim bu aralar. Bu yüzden izleyebileceğim düzgün komedi filmleri arıyorum fakat pek bulamıyorum var mı bildiğiniz acaba üstteki listede olmayan?

Anladım çok teşekkür ederim, genellikle komedi türü filmler izlerim bu aralar. Bu yüzden izleyebileceğim düzgün komedi filmleri arıyorum fakat pek bulamıyorum var mı bildiğiniz acaba üstteki listede olmayan?
Bitirim ikili serisini izlemediniz sanırım. Harika filmlerdi hepsini tavsiye ederim.

Bitirim ikili serisini izlemediniz sanırım. Harika filmlerdi hepsini tavsiye ederim.
Ayrıca her filmi komedi değil tabii ama isim olarak aklıma adam Sandler geldi. Filmleri güzel oluyor onun.

Ayrıca her filmi komedi değil tabii ama isim olarak aklıma adam sandler geldi. Filmleri güzel oluyor onun.

Hocam çok eski 1 ve 2. filmleri acaba devam filmleri mi yoksa izle geç mi? 3. filmi izlesem direk sorun olur mu yoksa görüntüleri kaliteli mi? Çok teşekkür ederim bunu izleyeceğim sanırım ama hangisini izleyeceğim bilmiyorum.

Hocam çok eski 1 ve 2. filmleri acaba devam filmleri mi yoksa izle geç mi? 3. filmi izlesem direk sorun olur mu yoksa görüntüleri kaliteli mi? Çok teşekkür ederim bunu izleyeceğim sanırım ama hangisini izleyeceğim bilmiyorum.
Hocam izleyeli çok oldu ama eski olduklarına bakmayın çok güzel filmler. Men in black serisine de bakın.

Geri
Yukarı