Filtre kahve için makine önerisi

Görkem Onfroy

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dostlar selamlar. Uzun zamandır granül kahve kullanıyorum ve artık filtre kahveye geçme kararı verdim. Bütçem aşağı yukarı 500 - 600 TL bandında. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Baktım hala duruyor başlık bari biraz bakınayım, önerilerde bulunayım dedim umarım yararlı olur önerilerim çok hakim değilim konuya değerlendirmelere göre attım.

Baktım hala duruyor başlık bari biraz bakınayım, önerilerde bulunayım dedim umarım yararlı olur önerilerim çok hakim değilim konuya değerlendirmelere göre attım.

Çok teşekkür ederim.

Selamlar bende aynı arayış içerisindeyim herhangi bir ürün aldınız mı neyi aldınız ? Önerir misiniz?
Halen alamadım ya lise öğrencisiyim harçlıklarımı biriktiriyorum. Hem okula hem dershaneye gidince kenara çok az para koyabiliyorum. Alırsam buraya belirteceğim sizin için.

Halen alamadım ya lise öğrencisiyim harçlıklarımı biriktiriyorum. Hem okula hem dershaneye gidince kenara çok az para koyabiliyorum. Alırsam buraya belirteceğim sizin için.
Ben Philips HD7459/20'yi aldım. 3-5 Kere kullandım. Şuanlık bir sorun yok tavsiye ederim. İyice araştırdım. Bu fiyat aralığında hepsinin mantık aynı. Su kaynatıp yukarıdan sıcak suyu damıtarak karafa aktarmak. Markaların birbirinden ayırtıcı pek numarası yok. Bilindik markalardan(Delonghi, Philips, Electrolux vs.) alırsanız iş görür.

Geri
Yukarı