FireFox vs. Brave

Firefox mu Brave mi?

• Firefox

• Brave

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Aras the Great

Hectopat
Uzun süredir Opera GX kullanıyorum fakat değiştirmeyi düşünüyorum, bu 2 tarayıcından hangisine geçmemi önerirsiniz ve neden?

Genelende en az 10 tane sekma açık oluyor ve RAM kullanımı artıyor hangisinde daha verimli kullanabilirim.

Brave, PC de de mobil de de Brave kullanıyorum memnunum. Arayüzü sade ve Chromium tabanlı olduğu için bir sorun yaşadığımda çözmem basit oluyor. RAM kullanımı da düşük ve diğer tarayıcılara göre bence daha güvenli, daha ne olsun? Ha bir de kendi reklam engelleyicisi de var mobilde çok işe yarıyor.

Son düzenleme:
Brave, PC de de mobil de de Brave kullanıyorum memnunum. Arayüzü sade ve Chrome'a benzer olduğu için bir sorun yaşadığımda çözmem basit oluyor. RAM kullanımı da düşük ve diğer tarayıcılara göre bence daha güvenli, daha ne olsun?
Brave konusunda güvenlik veya gizlilik sorunlarına deyinen olmuş kafam ona takıldı.

Uzun süredir Opera GX kullanıyorum fakat değiştirmeyi düşünüyorum, bu 2 tarayıcından hangisine geçmemi önerirsiniz ve neden?

Genelende en az 10 tane sekma açık oluyor ve RAM kullanımı artıyor hangisinde daha verimli kullanabilirim.

Kendim Brave kullanıcısıyım. Eğer Chromium tarayıcı kullanmak istemezseniz Firefox tercih edebilirsiniz.

Brave güzel de fazla eklenti kaldıramıyor. Uzun kullanımdan sonra şişiyor. İyice şiştikten sonra video izlerken donmalar, işlem yaparken yanıt vermeme sorunları başlıyor. Yani üç ayda bir tarayıcıyı komple sıfırlamam gerekiyor.

Firefox ve Edge'de hiçbir zaman bu tarz sorunlar yaşamadım.

Geri
Yukarı