Firma incelemesi: Corsair

Merhabalar arkadaşlar, bu konuyu bilgisayar ekipmanı alacak veya almayı düşünüyor olan arkadaşlara referans olması için açıyorum. 10-15 gün önce Corsair HS50 kulaklığımın kulaklık pedi ayrıldı. Ürünün garantisi olduğu için forumdan yardım almak istedim. Bazı arkadaşlar Türkiye garantisi yerine global garantisinin kullanmamı söylediler. Ben de Corsair ile mail atarak iletişim kurdum ve değişim istedim. Birkaç günlük yazışmalardan sonra değişim kabul edildi ve kulaklığı DHL ile yolladım. Fakat yanlış isim ve adres yazdığımdan dolayı gümrük ile biraz uğraşmak zorunda kaldım ve firma bunu da düzeltti. Kullandığım kulaklık Corsair HS50 modeliydi ve bana gelen ürün Corsair HS50 Pro modeli. Klavye almayı düşünüyordum tercihim kesinlikle Corsair olacak. Okuyan herkese teşekkürler.

Ayrıca corsair firması ile iletişim kurarken bana çok yardımcı olan @wthn arkadaşıma çok teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• P_20201009_194547.jpg
    P_20201009_194547.jpg
    136,3 KB · Görüntüleme: 202
Eğer paranız varsa ve iyi bir şeyler istiyorsanız gözünüz kapalı Corsair alın.

Ben ilk başta flash bellek almıştım zira diğer marka flash belleklerin belli bir zaman sonra okuma yazma hızları düşüyor fakat Corsair'de öyle bir sorun olmadı ( 2 yıl oldu)

Ondan sonrada HS60 kulaklık almıştım ve inanın ses kartıyla beraber bu kadar güzel bir ses veren başka bir kulaklık bulamam galiba.

Hayırlı olsun. Ben de şimdiye kadar Corsair'in hangi ürününü kullandıysam memnun kaldım. Demek ki satış sonrası desteği de çok iyimiş bunu da sayende öğrenmiş olduk teşekkürler.

Bana da HS70 yerine HS70 Pro göndermişlerdi. Rica ederim, güle güle kullan.

Geri
Yukarı