FitGirl repack dosyalara virüs mü koyuyor?

"Karşılıksız kimse bir şey yapmaz" diyenler itibarın da aslında bir karşılık olduğunu unutuyorlar. Sırf itibar, prestij, nam kazanmak için bile bu işi yapıyor olabilir. Bu da bir çeşit karşılıktır, tatmin aracıdır.
Sahne grupları ve P2P Crackerlar da böyledir. Amaç aynı, itibar.

Hayır değildir. Çok profesyonel şekilde gizlenmiş PUP virüsleri var. Belli antivirüsler buluyor sadece. Fake değil. O PUPları bulan bir Antivirüs biliyorum ama çok pahalı. Antivirüsleri tespit ediyorum. Bu PUP virüsleri arkaplanda bitcoin minining veya CPU harcamak dışında bir şey yapmıyor. Asıl sitesinden test edildi. Test edilen dosya EU4 1.34.

Son düzenleme:
Hayır değildir. Çok profesyonel şekilde gizlenmiş PUP virüsleri var. Belli antivirüsler buluyor sadece. Fake değil. O PUP'ları bulan bir antivirüs biliyorum ama çok pahalı. Antivirüsleri tespit ediyorum. Bu PUP virüsleri arka planda Bitcoin minining veya CPU harcamak dışında bir şey yapmıyor. Asıl sitesinden test edildi. Test edilen dosya EU4 1.34.

Daha ne olsun.

Hayır değildir. Çok profesyonel şekilde gizlenmiş PUP virüsleri var. Belli antivirüsler buluyor sadece. Fake değil. O PUPları bulan bir Antivirüs biliyorum ama çok pahalı. Antivirüsleri tespit ediyorum. Bu PUP virüsleri arkaplanda bitcoin minining veya CPU harcamak dışında bir şey yapmıyor. Asıl sitesinden test edildi. Test edilen dosya EU4 1.34.
Hangi anti-virüs acaba? Merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı