FitGirl repack dosyalara virüs mü koyuyor?

Ben MediaFire'den ındırdım FitGirl FIFA 15'ı şu an kuruluyor vıruslu mu?

MediaFire ise orijinal sitesi haricinde başka birisi upload etmiş olabilir ve kendi sitesinden olmadığı için zararlı olma ihtimali var tabii ki.

Yıllardır kullanıyorum, paralı ESET de Kaspersky'da hiçbir şey fark edemedi. Olacağını sanmam. Ancak site uzantısına dikkat edin. .site olması gerekiyor.

Hocam birkaç soru sormak istiyorum;
1-yeni PC aldım malum oyun fiyatları makine boş duruyor bari dedim güvenilir kaynaklı crack sitesi varsa oradan indireyim. Bu sitede sıkıntı çıkmaz diyorsunuz değil mi ?
2-hangi bağlantıdan indireyim ?
3-oyun sıkıştırılınca içinden bir şey eksiliyor mu ?

Hocam birkaç soru sormak istiyorum;
1-yeni PC aldım malum oyun fiyatları makine boş duruyor bari dedim güvenilir kaynaklı crack sitesi varsa oradan indireyim. Bu sitede sıkıntı çıkmaz diyorsunuz değil mi?
2-hangi bağlantıdan indireyim?
3-oyun sıkıştırılınca içinden bir şey eksiliyor mu?

FitGirl var ama kendi sitesinden indirmeniz gerekiyor saglammindir var fullprogramindir var oyunindirvip var.

MediaFire ise orijinal sitesi haricinde başka birisi upload etmiş olabilir ve kendi sitesinden olmadığı için zararlı olma ihtimali var tabii ki.
Hangi indirme linkinden indirmek en güvenli olur? RuTor, Tapochek.net,Filohoster:MultiUpload,
FitGirl'ün kendi sitesinden indirirseniz bir sıkıntı yaşamazsınız. Lakin adını kullanarak içine virüs koyanlar var FitGirl'ün. Domain adı benzerliğinden de virüs yiyebilirsiniz. (Yakın zamanda çıkan aynı domainin .website uzantılısı var o sahte. Orijinali .site ile biten.) Dikkatli olmak lazım. Yükleyici adında IGGGAMES geçen hiçbir şeyi indirmeyin. Miner var içlerinde.
Hocam peki indirme linkleri arasında daha güvenilirdir diyeceğin biri var mı? Daha sonra başkaları tarafından indirilecek içerik değiştirilebilir mi bazı linklerde? OneDrive, BayFiles, ZippyShare, Tapocheck.net, MultiUpload,1337x. Fark eder mi?

Yıllardır kullanıyorum, Paralı ESET de Kaspersky da hiçbir şey farkedemedi. Olacağını sanmam. Ancak site uzantısına dikkat edin. .site olması gerekiyor.
Hocam peki indirme linkleri arasında daha güvenilirdir diyeceğin biri var mı? Daha sonra başkaları tarafından indirilecek içerik değiştirilebilir mi bazı linklerde? OneDrive, BayFiles, ZippyShare, Tapocheck.net, MultiUpload,1337x. Fark eder mi?

Fit abla olmazsa olmazımdır. Bir kere bile yemedim virüs.

FitGirl dediğiniz malum kişi ya da grup empress adlı arkadaşın cracklerini compress yapıp piyasaya sürüyor. Bu dediğim işlemciyi yapan sürüyle insan var tabii ki hiçbirisi FitGirl kadar bilinmiyor. Yıllardır kullanırım sıkıntı yaşamadım.

FitGirl'den 30'dan fazla indirme yapmışımdır hiçbir sıkıntı yaşamadım. Eset Internet Security kullanıyorum en agresif ayarlarında. Bana bırakmıyor kararı yani en ufak şeyde siliyor :D

Son düzenleme:
Hocam FIFA 23 indireceğim FitGirl repack. Site olan sıkıntı çıkmaz değil mi?

Garantisini veremem. Orijinal FitGirl repack ise, cikmayabilir. Ya da guvenilir bir Repacker'in orijinal sitesiyse. Oyunun gercektenden kirildiginda da emin olun.

Bende Kaspersky uyarı vermedi bu aralar malum fiyatlardan sonra yöneldim ama.

Geri
Yukarı