FitGirl repack dosyalara virüs mü koyuyor?

Aynı şeyler değil benim dediğim olay paran varsa niye korsan oynuyorsuna çıkıyor. Bilgilerim çalınmasın diye zorunluluk olmayan bir şeyi yapabilirsiniz ama oyun alabilecek paran yoksa yapacak bir şey yok.

Oyuna maddi yoldan ulaşamıyorsam bu yönteme yönelmek benim değil her oyun oynamak isteyenin hakkı.

Ekonomik sorunları sende biliyorsun 2 3 indie oyun alıp korsana karşı olanlardan çıkmayın ne olursunuz.

Hocam bu yapılan şey iki yüzlülük ama ? Hem bilgim çalınmasın diye google kullanıp sosyal medya kullanıp takılıyorsun hem de bilgin çalışmasından şikayet ediyorsun? Kullanma zorunluluğun yok ki olsa neyse.
Ben bunu yapmıyorum ve demiyorum ki zaten. Birisi böyle yapıp diyorsa zaten saçma olur.

Üzerine custom rom dediğin kişilerde rastgele kişiler tarafından yapılıyor içine ne koyulduğunu da bilemezsin çünkü compile edilmiş hali o değil.
Bunları yazan kişilerin hayata karşı da böyle olduğunu hiç sanmıyorum. Xda-developers gibi yerler var ya hani? Belli başlı isim yapmış yerler kullanırsanız sıkıntı olmaz.

Açık kaynak yazılımı compile edilmeden önceki saf kaynak kodu.compile edildikten sonraki ise sizin indirdiğiniz farklılar kısaca.

Hocam siz şimdi trendyolsunuz kullanıcılarınızın bilgilerini gizlice çalsanız ve bunu birisi ifşa etse batarsınız değil mi?

Burada da para değil itibar dönüyor. Adam niye kaybetsin itibarını isim yapmış o kadar?

Ve lütfen konuyu uzatmayın artık başlık farklı cevabını verdik size.

Bu işlerle uğraşan biri olarak böyle büyük dosyalar içine virüs saklamak çok kolay iş ben o yüzden bu tip sitelerden bir şey indirmiyorum.
Bence tamamen ön yargı ile yaklaşmamalısınız. Yinede seçim sizin.

Hocam xda daki yerler ona bakmıyor ki. Xda daha çok özelliklerine bakıyor.
Dediğinizi tam anlayamadım, biraz daha açarsanız daha iyi olur. Bu arada bunu test etmiş kullanmış (custom romları) kişileri hem forumlarda, hem xda da, hemde sosyal medyada bulabilirsiniz. İş hep araştırmaya bakıyor.

FitGirl kraldır ya. O kadar indirdim hiç virüs yemedim. Bazı Setup'ların ne olduğu bile belli değil. Son çare onlar. Onun dışında hep FitGirl'den indirdim korsan kullandığım zaman.

Hocam siz şimdi trendyolsunuz kullanıcılarınızın bilgilerini gizlice çalsanız ve bunu birisi ifşa etse batarsınız değil mi?

Burada da para değil itibar dönüyor. Adam niye kaybetsin itibarını isim yapmış o kadar?

Ve lütfen konuyu uzatmayın artık başlık farklı cevabını verdik size.
Fark edilmedikten sonra önemli değil ama değil mi ? Üzerine pek çok firma bunu gizlemeden bile yapıyor kim bir şey diyor söylesene? İfşa olma durumları da zaten komplo teorisinden farksız kimin gerçek kimin yalan söylediğini anlamak bile güç.

Bence tamamen ön yargı ile yaklaşmamalısınız. Yine de seçim sizin.

Dediğinizi tam anlayamadım, biraz daha açarsanız daha iyi olur. Bu arada bunu test etmiş kullanmış (Custom romları) kişileri hem forumlarda, hem XDA da, hem de sosyal medyada bulabilirsiniz. İş hep araştırmaya bakıyor.

Diyorum ki izleyip izlemediklerini bilemezsiniz bunun yolu yok ki uygulamalardan bakıp hangisinin çok kullandığına mı bakacaksınız. Hazır bir Custom ROM'un kaynak kodlarına da bakamazsınız her şeyde bir risk var. Her şeyde risk var diye böyle kafaya takmaya gerek yok ama.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı