Fitness Antrenman Programını Değiştirmek

Eyvallah hocam ana split çalışmak istemiyorum ben. Hem spora yeni başladım ve yeni başlayanlara önerilmez genelde. Hatta kimseye önerilmiyor split, Youtube'daki hocalardan izlediğim videolardan ve spor salonundaki hocadan biliyorum bunu.

Yeni nesil nasıldır bilmem ama zamanında bize de hocalar bunu başlattı şuan ki durum bu. Full body deneyebilirisin.

Valla fitness konusunda her kafadan ayrı bir ses çıkıyor ne yapacağımı bilmiyorum ama deneyeceğim dediğini. Ne kadar yapmalıyım bu tekniği?
bu tür şeylerde zaman yoktur. Açıkçası hiçbir programda yoktur ne zaman gelişmen yavaşlar program değişme zamanı demektir. Ama spor yapmana rağmen -uyguladığın setler ne olursa olsun- kas kütlen azalıyorsa bunun tek sebebi beslenmedir. İyi beslen sadece şınav çekerek bile kas kütleni arttırabilirsin.

bu tür şeylerde zaman yoktur. Açıkçası hiçbir programda yoktur ne zaman gelişmen yavaşlar program değişme zamanı demektir. Ama spor yapmana rağmen -uyguladığın setler ne olursa olsun- kas kütlen azalıyorsa bunun tek sebebi beslenmedir. İyi beslen sadece şınav çekerek bile kas kütleni arttırabilirsin.
Tamamdır teşekkür ediyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı