Fitness beslenme maliyeti ne kadar?

Güncel fiyatlardan sonra her ürünün ucuzunu almaya bulmaya çalışıyorum. Zamanında ucuz protein denilen tavuk bile lüks hale geldi. Üzücü...

Hocam isterseniz minimum isterseniz maksimum beslenirsiniz. Proteini etten alan var tavuktan alan var. İkisi de besleniyor. Sen durumum yok derse tavuk ciğerine bakabilirsin. Yeşil mercimek ve lor peyniri de hakeza. Hayvansal gibi olmasalar da protein sonuçta. Hayvansal proteini de tavuk butu ve ciğerinden karşılayabilirsiniz.

1x3Ton balığı, 1xpirinç, 1x bonfile tavuk(500gr), 1kg ızgara köfte, kepekli ekmek, 30x yumurta, 2xsüt , 3xyulaf, lor peynir, 2Lt. zeytinyağı, yeşillik , muz

Örnek olarak Haftalık 500₺ civarı tutuyor bende. Biraz daha zengin içerikle 700₺ buluyor. Kırmızı et yok mesela bende, pahalı çünkü. Aminoasit ve gerekli bir çok şeyi alamıyorum mesela. O yüzden supplement kullanıyorum birden fazla daha hesaplı oluyor. 2 Sene önce tavuk göğüsü 12₺ falandı ya. Yemekten sıkılıyordum bazen.

1x3Ton balığı, 1xpirinç, 1X bonfile tavuk(500gr), 1kg ızgara köfte, kepekli ekmek, 30X yumurta, 2xsüt, 3xyulaf, lor peynir, 2Lt. Zeytinyağı, yeşillik, muz

Örnek olarak Haftalık 500₺ civarı tutuyor bende. Biraz daha zengin içerikle 700₺ buluyor. Kırmızı et yok mesela bende, pahalı çünkü. Aminoasit ve gerekli birçok şeyi alamıyorum mesela. O yüzden supplement kullanıyorum birden fazla daha hesaplı oluyor. 2 Sene önce tavuk göğüsü 12₺ falandı ya. Yemekten sıkılıyordum bazen.

Değerini bilemedik hocam zamanında. Tavuktan bıkmak gibi bir lükse sahiptik. Düşünsene, tavuktan bıkıyorsun et yiyorsun. :')

Hocam isterseniz minimum isterseniz maksimum beslenirsiniz. Proteini etten alan var tavuktan alan var. İkisi de besleniyor. Sen durumum yok derse tavuk ciğerine bakabilirsin. Yeşil mercimek ve lor peyniri de hakeza. Hayvansal gibi olmasalar da protein sonuçta. Hayvansal proteini de tavuk butu ve ciğerinden karşılayabilirsiniz.
Hayvansal proteini sütten falan da karşılayabilir miyiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı