Fitness için belediye kurslarına gitmek mantıklı mıdır?

enesfrkan

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, vücut geliştirme kursuna yazılmak istiyorum ancak özele mi yoksa belediye kursuna mı gitmeliyim karar veremedim.
Belediye kursuna gitmek istememin nedeni ücretsiz olması ancak çevremden duyduğum kadarıyla ilgi ve performans konusunda eksikleri var.

Belediye kursuna giden arkadaşlar kurstan memnun kaldı mı? İstediği vücuda ulaşma yolunda belediye kursundan destek gördü mü?
Özele giden arkadaşlarda gittiği kursun ücretini ve memnuniyet seviyelerini belirtirse çok sevinirim.

Cevaplarınızı ve fikirlerinizi merakla bekliyorum.

Son düzenleme:
Spor İstanbul'dan bahsediyorsanız güzel bir yer. Ben Ümraniye Çakmak Spor Salonuna gidiyorum 5 aydır. Benim gittiğim yerde hocalar fazlasıyla ilgileniyor. Ne sorduysam gösterdiler. 15 kişi kapasiteli oluyor fakat 1 saat durabiliyorsunuz en fazla ki 1 saat bana yetiyor. Ama özel bir salona geçeceğim bu yaz büyük ihtimalle.

Spor İstanbul'dan bahsediyorsanız güzel bir yer. Ben ümraniye çakmak spor salonuna gidiyorum 5 aydır. Benim gittiğim yerde hocalar fazlasıyla ilgileniyor. Ne sorduysam gösterdiler. 15 kişi kapasiteli oluyor fakat 1 saat durabiliyorsunuz en fazla ki 1 saat bana yetiyor. Ama özel bir salona geçeceğim bu yaz büyük ihtimalle.

Korona dolayısıyla mı 1 saat yoksa normal kullanımı 1 saat mi?

Şimdiye kadar 2 özel ve 2 devlet spor salonuna gittim alet konusunda pek fark yok hatta temizlik açısından belediyenin spor salonu daha güzel ve ferahtı (spor İstanbul) ilgi alaka dersen devlette herkese benzer programlar veriyorlar fazla ilgilenen yok tabii hocadan hocaya değişir adam paramı alır otururum kafasındaysa ilgilenmez. Özelde ise benim gittiğim salondan mı bilmiyorum ama çok da özel bir şey göremedim klasik programlar beslenme programları bu yüzden bütün detayları öğrenip kendi beslenme ve spor programımı yazdım (Google'de istemediğin kadar bilgi mevcut) o gün bugündür kendi programımı kendim yazarım eğer araştırmayı öğrenmeyi seviyorsan kendin araştırarak kendine uygun bir program hazırla kendi kendinin hocası ol daha iyi hissedeceksin ve sporu daha çok seveceksin.

Şimdiye kadar 2 özel ve 2 devlet spor salonuna gittim alet konusunda pek fark yok hatta temizlik açısından belediyenin spor salonu daha güzel ve ferahtı (spor İstanbul) ilgi alaka dersen devlette herkese benzer programlar veriyorlar fazla ilgilenen yok tabii hocadan hocaya değişir adam paramı alır otururum kafasındaysa ilgilenmez. Özelde ise benim gittiğim salondan mı bilmiyorum ama çok da özel bir şey göremedim klasik programlar beslenme programları bu yüzden bütün detayları öğrenip kendi beslenme ve spor programımı yazdım (Google'de istemediğin kadar bilgi mevcut) o gün bugündür kendi programımı kendim yazarım eğer araştırmayı öğrenmeyi seviyorsan kendin araştırarak kendine uygun bir program hazırla kendi kendinin hocası ol daha iyi hissedeceksin ve sporu daha çok seveceksin.
Kesinlikle katılıyorum. İnternet de istemediğin kadar bilgi var spor konusunda. Bende beslenme ve spor programımı kendim hazırlıyorum. 1 kez özel salona gittim ve aylık 180 TL gibi bir fiyata sahipti. 6 aydır İBB Spor İstanbul salonlarından birine gidiyorum ve salon 180 TL verip de gittiğim salondan çok daha ferah ve rahat. Zaman açısından özel bir salona geçmeyi düşünüyorum fakat bir türlü adam akıllı salon bulamadım.

Bu bilgilere bakabileceğim sitelere örnek verebilir misiniz?

Geri
Yukarı