Fitness sonrası 2 aya göre değişim nasıl?

Gusein

Decapat
Yer
Azerbaycan/Bakü
Merhaba, 15 yaşındayım ve başladığımda 81 kiloydum. 2 aylık bir spordan sonra kilo 84.5 ve boyum 1.78. bu süreçte yemeğe hiç dikkat etmedim ve creatine aldım. Belirtmek isterim ki idmanda kendimi aşırı yoruyorum.

Son düzenleme:
Merhaba, 15 yaşındayım ve başladığımda 81 kiloydum. 2 aylık bir spordan sonra kilo 84.5 ve boyum 1.78. bu süreçte yemeğe hiç dikkat etmedim ve creatine aldım. Belirtmek isterim ki idmanda kendimi aşırı yoruyorum. Kolun önceden fotoğrafı yoktu ben de şimdiki fotoğrafını koydum.
Yağ oranını düşür, biraz erken yaşın olduğu için fazla ağır çalışmak yerine tekrar sayılarını arttırmanı tavsiye ederim.

Dostum hayal kırıklığına uğramanı, hevesini kırmak kesinlikle istemem lakin sedanter bir birey vücuduyla aşağı yukarı aynı. Anormal bir durum da yok, 2 ayda bir nane olmaz. Yine de tricepslerde ufaktan bir hareketlenme var gibi geldi, 15 yaşında başladığın için de tebrik ederim. Bol şans.

Ayrıca beslenmeme dikkat etmedim ne demek, madem Creatine aldın hakkını ver.
Creatine için de çok erken geldi bana, ona vereceğin paraya git bir kendine tavuk al derim.

Cahilliğime verin, nasıl yapabilirim bunu hocam?

Yağ oranını düşürmek için günlük alman gereken kaloriyi hesapla ortalama 200 300 aşağısını al ağ antrenmana devam et sabahları imkanın varsa aç karna sirke limon suyu iç çay bardağının 4'te 1'i kadar kardiyo çalış.

Geri
Yukarı