Fitness uygulamasının çıkardığı program işe yarar mı?

Qwany

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben daha önce 2 ay kadar kendi programımı uygulamıştım. Şimdi ise bazı yaptıklarımın yanlış olduğunu ve kendim oluşturmak yerine bir uzmanın oluşturması gerektiğini düşündüm. Fitness uygulaması olarak en popüler uygulama leap fitness firmasının ekipmansız ev egzersizleri adlı uygulaması. Ben bu uygulamayı yükledim ve benden boy kilo, kaç sınav çekebiliyorsun gibi bilgiler aldı ardından 1 aylık program önerdi. Sizce bu programlar ne kadar işe yarar? Bu yaz kickboks veya Muay Thai'ye yazılacağım teknik öğrenmek için ancak tekniğin yanında biraz güçlenmem gerektiğini düşündüm. Direnç bandı vs. ile yapılabilecek başka önerdiğiniz hareket varsa onu da yazarsanız sevinirim.

Ben direnç bandı ve serbest ağırlık ile Fitness Alanında fazla ilerleyeceğin kanaatindeyim. Ama amacın fitness değil daha çok crossfit ise bu durum değişebilir.

Dövüş sporlarında daha çok CrossFit mantığında çalışılır Dayanıklılık ve Kondisyon için. Sana tavsiyem Calisthenics vs CrossFit antrenmanları yap bunlar hem fiziksel olarak güçlenmeni sağlar hem de Dövüş sporlarında çok işine yarar. Bende yaklaşık 1 ay sonra Boks’a başlayacağım ve Calisthenics antrenmanları yapıyorum.

Dövüş sporlarında daha çok CrossFit mantığında çalışılır Dayanıklılık ve Kondisyon için. Sana tavsiyem Calisthenics vs CrossFit antrenmanları yap bunlar hem fiziksel olarak güçlenmeni sağlar hem de Dövüş sporlarında çok işine yarar. Bende yaklaşık 1 ay sonra Boks'a başlayacağım ve Calisthenics antrenmanları yapıyorum.

Sağ olun cevaplarınız için, dediklerinizi düşüneceğim.

Geri
Yukarı