Fitness'ta geliştiğimi hissetmiyorum

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar başlıkta olduğu gibi Fitness'ta geliştiğimi hissetmiyorum. 3 aydır kilo alma dönemindeyim, ağırlıkları yavaş yavaş arttırıyorum ama görüntüm gözüme aynı geliyor. Boyum 168 cm kilom 58 kg. 6 aydır spor yapıyorum ama bunun 3 ayı yanlış beslenmeyle geçti. Yani 3 aydır düzgün besleniyorum. Sizce gelişemememin sebebi ne olabilir?

Merhaba arkadaşlar başlıkta olduğu gibi Fitness'ta geliştiğimi hissetmiyorum. 3 aydır kilo alma dönemindeyim, ağırlıkları yavaş yavaş arttırıyorum ama görüntüm gözüme aynı geliyor. Boyum 168 cm kilom 58 kg. 6 aydır spor yapıyorum ama bunun 3 ayı yanlış beslenmeyle geçti. Yani 3 aydır düzgün besleniyorum. Sizce gelişemememin sebebi ne olabilir?
Yanlış antreman olabilir. İlk aylar yemesen bile gelişirsin çünkü. Göğüste 2ci hareketten sonra daha bir şey itecek gücüm kalmıyordu benim. Senin de bu kadar sert geçiyor mu?

Yanlış antreman olabilir. İlk aylar yemesen bile gelişirsin çünkü. Göğüste 2ci hareketten sonra daha bir şey itecek gücüm kalmıyordu benim. Senin de bu kadar sert geçiyor mu?
göğüs gününde antrenman programımın iyi olduğunu düşünüyorum ama öbür günlerden pek emin değilim.Zorlanma anlamında gerçekten zorluyorum tükenişe gidiyorum çoğunlukla.

Kaç kilo aldın ki? bende gözle görülür değişim ilk 63 kilodan 72-74 civarlarına çıktığımda fark etmişti bayağı. Şuan 86 yım eski halimden eser bile yok yani 5 kilo falan aldıysan çokta fark edilmez. 3 ay yanlış beslenmişsin o yüzden direkt çöp olmuş geriye kalan 3 ayda da çok fazla değişim beklenmez zaten.

Geri
Yukarı