FiveM Rol nasıl yapılır?

ISCDNL

Zeptopat
Daha fazla  
Her sunucuya girersem gireyim +250 +300 vs saat ve tecrübeli oyuncuları aldıklarını söylüyorlar kayıt odasında 4 5 tane soru soruyorlar hiçbirine de anlamıyorum sonra rol yetersizliğinden dolayı atıyorlar. Bana bir tavsiye verin millet nereden öğreniyor rol yapmayı nasıl tecrübelenicem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her sunucuya girersem gireyim +250 +300 vs saat ve tecrübeli oyuncuları aldıklarını söylüyorlar kayıt odasında 4 5 tane soru soruyorlar hiçbirine de anlamıyorum sonra rol yetersizliğinden dolayı atıyorlar. Bana bir tavsiye verin millet nereden öğreniyor rol yapmayı nasıl tecrübelenicem?
Whitelist olmayan sunuculara girip saat kasabilirsiniz. Öte yandan yapılan rolleri izleyerek kafanızda bir şeyler canlandırabilirisin. Ayrıca ne gibi sorular sordular?

Tecrübe gerektirmeyen bir sunucu bulabilirseniz orada oynayarak öğrenebilirsiniz belki.
Veya belki YouTube'ta roleplay ile ilgili videolar olabilir.

@ISCDNL Kendine ekip bulup onlarla oynayabilirsin. Hiç saatim olmadan 4, 5 tane kaliteli sunuculara giriş yaptım ekip sayesinde. Ve hiç rol bilgim olmadan polis, çete, aile falan da oldum. Sonra arkadaşım beni polislikten attıklarını söyledi ve başka sunucuya geçtik :D

@ISCDNL Kendine ekip bulup onlarla oynayabilirsin. Hiç saatim olmadan 4, 5 tane kaliteli sunuculara giriş yaptım ekip sayesinde. Ve hiç rol bilgim olmadan polis, çete, aile falan da oldum. Sonra arkadaşım beni polislikten attıklarını söyledi ve başka sunucuya geçtik :D
Bir yerlerden referans bulmak lazım.

Whitelist olmayan sunuculara girip saat kasabilirsiniz. Öte yandan yapılan rolleri izleyerek kafanızda bir şeyler canlandırabilirisin. Ayrıca ne gibi sorular sordular?
Kıpkırmızı giyinmiş bir çete üyesine nasıl karşılık verirdiniz?

2.)Size doğru elinde bıçaklari koşan birisine ne yapardınız
Zaten iki soruyuda yanlış bilince attılar kayıt odasından :D whitelist olmayan sunucularda aşırı VDM oluyor özellikle hastane bölgesinde rol yaptırtmazlar yani insana orda

Zaten iki soruyuda yanlış bilince attılar kayıt odasından :D whitelist olmayan sunucularda aşırı VDM oluyor özellikle hastane bölgesinde rol yaptırtmazlar yani insana orada

Peki tecrübe kazandınız diyelim, atıldığınız o sunucuya tekrar girebilecek misiniz yoksa banlandınız mı?

Zaten iki soruyuda yanlış bilince attılar kayıt odasından :D whitelist olmayan sunucularda aşırı VDM oluyor özellikle hastane bölgesinde rol yaptırtmazlar yani insana orada

Kendi kişisel cevaplarımı vereyim belki işe yarar :D

1 - "Durun, kimsiniz?" derdim.

2 - "Durun!" derdim, durmazsa silahımı doğrulturdum, yine durmazsa onu öldürmek yerine bayıltmaya çalışırdım. Silahım yoksa onu yere düşürecek, hareketsiz bırakacak bir şey yapmaya çalışırdım.

Son düzenleme:
Peki tecrübe kazandınız diyelim, atıldığınız o sunucuya tekrar girebilecek misiniz yoksa banlandınız mı?

Kendi kişisel cevaplarımı vereyim belki işe yarar :D

1 - "Durun,kimsiniz ?" derdim.
2 - "Durun !" derdim,durmazsa uyarı ateşi,yine durmazsa ayağına sıkardım.
Banlanmadım sadece mülakatdan gecemedim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı