Rehber Fiyat/Performans işlemci önerisi

• Konuyu başlatan arcaq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 66
  • Görüntüleme 23B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevemedim dürüst konuşacağım. Yine de sağ ol.

1. 5600X 10900KDAn daha iyi bir işlemci değil. Sadece CS:GO performansı daha iyi diye daha iyi olmuyor. Bir işlemcinin iyi olmasına sadece oyun testi ile olmuyor.
2. 3200MHz bir RAM ile 5600X alabiliyorsunuz. Ve tablo da da @The Man From E.A.R.T.H. Hocamın da dediği gibi sadece 3600MHz RAM ile test sonucu verilmiş.
Kötü bir yazı olmuş. Araştırıp bir dahakine tekrar yapın.
@Tek7HackDedi hocam da gülücük atmakta haklı. Beğeni için açılmış bir konu gibi duruyor.

Biliyorum, yeni konu yapmaya çalışıyorum.
Zaten tahmin ettim beğenmiyecekler diye.

Yapmış olmak için yapmayın derken?
Merak ettim ne diyorsunuz?

Bak rehberinde bir sürü yanlış bilgi var ve insanları yanlış bilgilendiriyorsun.

Yanlış anlama ama rehber yapmana gerek yok.

Doğruyu öğrenmek yerine hala kendini savunuyorsun.

10400F ne demek alınmaz? 500 TL verip aynı performans da ki işlemciyi mi alsın insanlar?

@Tek7HackDedi hocam da gülücük atmakta haklı. Beğeni için açılmış bir konu gibi duruyor.

Sadece beğeni için değil, rehber kasmak için de yapılmış.

Biliyorum, yeni konu yapmaya çalışıyorum.
Zaten tahmin ettim beğenmiyecekler diye.

Son günlerde çok fazla rehber yapıyorsunuz. Yapmanıza gerek yok. Rehber yapmak için yapmış olmayın. Abartısız son 1 haftada 10 tane rehberinizi gördüm. İnsanlara faydalı olmak için yapın. Yapmış olmak için değil.

Zaten şu an yeni konu yapmaya çalışıyorum, 5-12 saat sürebilir. Tüm konulara bakıyorum ki yanlış bilgilendirmeyim, sonra linçlenip nefret ediliyorum.
Burada herkese kin tutan insanlar yok. Bende zamanında bilgisiz yorumlar yaptım özür diledim bitti gitti. Bildiğim ama şüphe ettiğim bir şey olduğunda hemen araştırıp bakıyorum. Kimse sizden nefret etmez. Sadece yaptığınız hatalar yüzünüze vurulur. Hayatta bu zaten yüzlerce kere var.

Özür dilesem yine nefret edileceğim zaten gerek yok.
Hocam bakın anlamıyorsunuz. Nefret edilmenizin gerekçesi yok. Nefret etmek isteyen zaten eder. İstemeyen etmez. Sizin can sıkıntınız belli bir şey yapmak istiyorsunuz. Bence PSU hakkında bilgi edinmeye bakın bende çok işe yarıyordu. Dikkat edin çok kaptırmayın su şişelerinde olan mineral oranına falan kaç W veriyor diye bakmayın.

Öyle bir şey değil. Konulara girin yardımcı olun. Buradaki herkes sadece video izleyerek bilgi edinmedi. @MisakiTaro hocamın rehberlerine bakın. Tek bir kaynak kullanmayın. Uzun bir araştırma yapıp iyi bir rehber yaparsanız size kimse bir şey diyemez. Diyen kişilere de gerekecek cevaplar verilir.

Dostum kimsenin sana garezi yok. Normalde daha sert eleştirilirsin, ortada verdiğin bir emek var. Her gün 3-4 tane yarım yamalak konu açmaktansa haftada bir, günde bir araştırmanı daha iyi yapıp konu açsan inan daha iyi olur.

Açtığın konuların eksik olduğunu görüyorum her seferinde, bak bu olmuş dediğim bir konu olmadı açıkçası.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı