Fizik öğretmeni soğuk davranıyor

sdttnavsr

Decapat
Merhaba direkt konuya girmek istiyorum. 11. sınıfım ve bizim bir tane fizik hocamız var ve bize 9. sınıftan beri giriyor. Hoca hep bana karşı pozitif bir insandı ama son 1 aydır hoca selam veriyorum almıyor, sınıftakilerin halini hatırını sorup bana sormuyor. Önceden beni tebrik falan ederdi bugün soruyu cevapladığımda ve doğru bildiğim halde beni duymadı veya duymamazlık etti. Son günlerde bana karşı soğuk davranmaya başladı nedenini bilmiyorum ama diğer öğrencilere karşı normal davranıyor. Sizce hoca neden bana böyle davranıyordur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba direkt konuya girmek istiyorum. 11. sınıfım ve bizim bir tane fizik hocamız var ve bize 9. sınıftan beri giriyor. Hoca hep bana karşı pozitif bir insandı ama son 1 aydır hoca selam veriyorum almıyor, sınıftakilerin halini hatırını sorup bana sormuyor. Önceden beni tebrik falan ederdi bugün soruyu cevapladığımda ve doğru bildiğim halde beni duymadı veya duymamazlık etti. Son günlerde bana karşı soğuk davranmaya başladı nedenini bilmiyorum ama diğer öğrencilere karşı normal davranıyor. Sizce hoca neden bana böyle davranıyordur?

Reis koy gitsin boş beleş insanlarla uğraşmak için moralini bozma.

İnsanlar değişir kötü günler geçiriyordur takma zaten hocan arkadaşın değil.

Eğer bu durum sizi bu kadar rahatsız ediyorsa (ki etmesin hayatınızın belli bir döneminde birlikte olacaksınız. Sonra belki görmeyeceksiniz bile) müsait bir zamanda hocanın yanına gidin sorun. Hocam benim bilerek veya bilmeyerek size karşı bir yanlışım mı oldu diye. Varsa açık açık yüzünüze söyler, siz de kendinizi o anki duruma göre ifade edersiniz.

Geri
Yukarı