Pick me Tarih öğretmeni

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Sınıfımızda bir hoca var kendisi kadın ve tarih hocası. Sürekli ağzından "Ayneyn kankağğ" sözcüğü çıkıyor aşırı gıcık kaptım hocaya. Sürekli her şey için bağırıyor ve bize hakaret falan ediyor. Sınıfta arka sıradan istediğim silgiye
"YaĞ Kaç kere sus diçeeem" diyor. Derse 1 dakika geç girdim kantinde nöbetçi öğretmen yoktu ve zil de çalmıyor bizde bu yüzdendi hemen sözlü notumu yarıya düşüreceğini söyledi. En küçük şeylerden müdür yardımcısının yanına gönderiyor. Bu hocaya karşı ne yapılmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sınıfımızda bir hoca var kendisi kadın ve tarih hocası. Sürekli ağzından "ayneyn kankağğ" sözcüğü çıkıyor aşırı gıcık kaptım hocaya. Sürekli her şey için bağırıyor ve bize hakaret falan ediyor. Sınıfta arka sıradan istediğim silgiye.
"Yağ kaç kere sus diçeeem" diyor. Derse 1 dakika geç girdim kantinde nöbetçi öğretmen yoktu ve zil de çalmıyor bizde bu yüzdendi hemen sözlü notumu yarıya düşüreceğini söyledi. En küçük şeylerden müdür yardımcısının yanına gönderiyor. Bu hocaya karşı ne yapılmalı?

Edebiliyorsan şikayet et bizim İngilizce hocasıda aynı şekilde.

Alkol testine tabii tutmayı deneyebilirsiniz, belki işe yarar :D

Şaka bir yana ders içi huzuru sağlayamadığı ve öğrencileri rahatsız ettiğinden dolayı müdüre bildirmeyi deneyebilirsiniz, davranış biçimi öğretmenin tasvir edeceği türden değil.
Beni her müdür yardımcısına gönderdiğinde müdür yardımcısı haykıra haykıra geri gönderiyor sınıfa kuduruyor hoca da. Aynı zamanda 1 dakika geç girdim diye kedi maması almamı zorunlu tuttu inadına almam.

Pick me tarih öğretmeni mi olurmuş tarih öğretmeni dediğin şöyle olur.
1702134918956.png

Yeni konular

Geri
Yukarı