FM 22 oyun içi editör gözükmüyor

Bu konuda çözüm olmuş, istersen bir buna bakabilirsin.

Bende de aynı sorun var ve ayrıca sorun çözülmüş diye paylaştığınız bölüm 2020 için biz 2022 de bu sorunu yaşıyoruz başlıkta da 2022 yazıyor bilginize.
Oyunu ben satın aldım editörü kuzenim hediye etti ikisini de kuruyoruz fakat editör gözükmüyor mağazaya tıkladığımda da 1035 hatası alıyorum bunu nasıl çözerim?

Son düzenleme:
Bende de aynı sorun var ve ayrıca sorun çözülmüş diye paylaştığınız bölüm 2020 için biz 2022 de bu sorunu yaşıyoruz başlıkta da 2022 yazıyor bilginize.
Oyunu ben satın aldım editörü kuzenim hediye etti ikisini de kuruyoruz fakat editör gözükmüyor mağazaya tıkladığımda da 1035 hatası alıyorum bunu nasıl çözerim?
Editörü satın aldığında kendi yüklüyor sen kütüphaneden oyuna sağ tıkla eklenti seçiliyse oyunu başlat geçici dosyaları temizle yada temayı değiştir kaydet de öyle dene. Birde kariyer açarken oyun oyum içi editör kullanılmasın seçili değilse gözükür

ustam Balgay77 benim kuzenim bu dediklerinizin hepsini eksiksiz yaptım fakat genede gözükmüyor oyuna giriş yaptığımda mağazaya tıklıyorum ondada 1035 hata kodu veriyor kariyer oluşturduğumda dediğiniz şekilde oyun bilgisinde oyun içi editör evet yazıyor oyun içi editör kullanımı hayır bi çözemedim :) forumdan falan araştırdım steam topluluğa baktım yok :D kafayı yedirtecek ben kendime editörü steamden satın almamışım oyuın içi mağazaya girip oradan satın al deyip almışım acaba diyorum steam satın alımlarındamı bi uyuşmazlık var

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı