FNAF hakkındaki görüşlerim

Bu 10 yaşında ki çocuk 3 animatronik parçalıyor. Pizzaplex'e kaçak girebiliyor. AVM'nin içinden geçebiliyor. İler ki oyunlarda ana kilit gregory olacak görürsün.

10 mu? Ben 7 diye biliyordum. Ayrıca bu çocuk kitaplardaki gibi robot olabilir. Çünkü bir veledin 3 robot parçalaması normal değil.

Freddy ve lazer silahı sayesinde tek yaptığınımı sanıyorsun ? Lütfen böyle saçma teoriler sunup milletin aklını karıştırmayın. Mantıklı bir dayanağınız olsun.
Oyunun yarısı Freddy'i bulmak kurtarmakla geçiyor Allah aşkına oynamadan mı geliyorsun. Bir çocuk 7 Katlı AVM'de tek başına her yeri gezip içinden geçip. Bütün Security kartlarını alıp bütün animatronikleri parçalayıp Willaim'ı bile yakmayı başarıyorsa normal biri olamaz.
10 mu? Ben 7 diye biliyordum. Ayrıca bu çocuk kitaplardaki gibi robot olabilir. Çünkü bir veledin 3 robot parçalaması normal değil.
Çocuğun diyaloglarına bakarsan animatroniklere karşı bir kini var. Robot parçalamayı istekli bir şekilde yapıyor. Ve hatta Freddy'e yalan söylüyor Freddy'nin arkadaşlarından parçaları nasıl aldığı hakkında.

Oyunun yarısı Freddy'i bulmak kurtarmakla geçiyor Allah aşkına oynamadan mı geliyorsun. Bir çocuk 7 Katlı AVM'de tek başına her yeri gezip içinden geçip. Bütün Security kartlarını alıp bütün animatronikleri parçalayıp Willaim'ı bile yakmayı başarıyorsa normal biri olamaz.

Çocuğun diyaloglarına bakarsan animatroniklere karşı bir kini var. Robot parçalamayı istekli bir şekilde yapıyor. Ve hatta Freddy'e yalan söylüyor Freddy'nin arkadaşlarından parçaları nasıl aldığı hakkında.
Freddy'ye yalan söylüyor çünkü gerçeği söyler büyük ihtimalle Freddy safe mode dan çıkıp onu öldürür. Fark ettiysen Freddy'nin saldırmamasının sebebi Safe Mod'da olması. Tabi bu bir teori ancak sağlam bir dayanağı var. William Freddy'yi kontrol edemiyor. 2 sebebi olabilir. Safe Mod virüsden koruyor ya da Freddy'de ruh var. Williamı yaktığı pek söylenemez çünkü sadece tuşlara basıyor ve Freddy yardımcı oluyor. Animatronikleri parçalıyor çünkü animatronikleride ki gücü Freddy'ye vermesi gerekiyor. Bunu Freddy söylemişti zaten. Zeki bi çocuk olması normal bişey. Yapay zeka ile çalışan robotları çok rahat kandırıyor. Chica örnek olarak pizza seviyor. Pizza ile kandırıp ölüdürüyor rahatça. Daha çok örnek veririm. Gregory etkisi birisi kimsenin çocuğu falan değil özel gücü yok. Bi sonda zaten sokakta yaşadığını öğreniyoruz.

Tabi bu bir teori ancak sağlam bir dayanağı var. William Freddy'yi kontrol edemiyor. 2 sebebi olabilir. Safe Mod virüsden koruyor ya da Freddy'de ruh var.
Kontrol edebiliyor. Boss Fight'ında Freddy'nin gözleri mor olduğunda Willaim kontrolündeydi.
Williamı yaktığı pek söylenemez çünkü sadece tuşlara basıyor ve Freddy yardımcı oluyor.
Ama yeniyor mu yeniyor.
Animatronikleri parçalıyor çünkü animatronikleride ki gücü Freddy'ye vermesi gerekiyor. Bunu Freddy söylemişti zaten. Zeki bi çocuk olması normal bişey. Yapay zeka ile çalışan robotları çok rahat kandırıyor.
Biliyorum kardeşim peki bana şunu söyle saat 6'ya kadar Freddy'nin içinde durup temiz şekilde gitmek var iken bütün arkadaşlarını öldürüp Willaim'ı yakmayı seçiyor bana açıklar mısın ?
Gregory etkisi birisi kimsenin çocuğu falan değil özel gücü yok. Bi sonda zaten sokakta yaşadığını öğreniyoruz.
Bu kadar şeyi başaran sadece bir çocuk var. O da Gregory'i iler ki oyunlar da büyümüş olarak görebileceğimizi düşünüyorum yani bütün ruhları yok etmeye çalışan biri olarak görebiliriz. Özel gücü yok ama ben özel biri olabileceği görüşündeyim.

Kontrol edebiliyor. Boss Fight'ında Freddy'nin gözleri mor olduğunda Willaim kontrolündeydi.

Ama yeniyor mu yeniyor.

Biliyorum kardeşim peki bana şunu söyle saat 6'ya kadar Freddy'nin içinde durup temiz şekilde gitmek var iken bütün arkadaşlarını öldürüp Willaim'ı yakmayı seçiyor bana açıklar mısın ?

Bu kadar şeyi başaran sadece bir çocuk var. O da Gregory'i iler ki oyunlar da büyümüş olarak görebileceğimizi düşünüyorum yani bütün ruhları yok etmeye çalışan biri olarak görebiliriz. Özel gücü yok ama ben özel biri olabileceği görüşündeyim.
İçinde duramıyor 2 sebebi var cok basit hatta 3. 1. Sarjzi biter. 2. Vanny williami çıkarır ve rahatça oyun biter. 3. Gregory mekanı merak etmiş olabilir. Sadece kucuk bir çocuk ilerde özel olacaginida sanmıyorum. Daha Golden Freddy yok ortalıkta. Williami yakmayı secmiyor fark ettiysen Freddy söylüyor o yüzden uzatmaya gerek yok. Ve Freddy'yi kontrol edemiyor sadece çalışıyor Freddy ya Safe mod sayesinde kurtuldu ya da ruhu var. William ise insanı kontrol ediyor güçlendiği çok bariz. Ama Freddy'yi edemiyor burda Freddy'de bişey olduğu anlamina geliyor.

İçinde duramıyor 2 sebebi var cok basit hatta 3. 1. Sarjzi biter.
Şarj istasyonunda Freddy'le bekleyebiliyoruz.
Gregory mekanı merak etmiş olabilir. Sadece kucuk bir çocuk ilerde özel olacaginida sanmıyorum.
Gregory'i sadece SB'de gösterip hikayenin dışına atamazlar ilerde görüceğiz diye düşünüyorum.
Burda Freddy'de bişey olduğu anlamina geliyor.
Freddy'de bir şey olduğunu ben de savunuyorum.

Geri
Yukarı