Format atarken önemli uygulama yedekleme

Makaleler
4
Daha fazla  
Abimin laptopuna atacağım ama içinde uygulama var ve çok önemli. İçindeki verilerin de uygulamanın da silinmemesi gerek. Nasıl yapabilirim?

Dosya konumuyla birlikte atarsa neden çalışmasın?
Ben format atarken çoğu uygulamayı öyle yaptım sıkıntı çıkmadı.
Bazi freeware olanlar çalışabilir ama ücretli ve kapsamlı programlar çalışmaz yanlış bilgi veriyorsunuz.Öyle basit yedekleme ile registry kayıtları common files ler nasıl olacak?
Yüklü programları yedekleyen bazı programlar piyasada var ama onlarda herzaman iyi sonuç vermeyebilir diye biliyorum.

Son düzenleme:
Bazi freeware olanlar çalışabilir ama ücretli ve kapsamlı programlar çalışmaz. Yanlış bilgi veriyorsunuz. Öyle basit yedekleme ile registry kayıtları common filesler nasıl olacak?

Hocam adını bilmiyorum ama kurulumu yetkili dışında yapılmıyor ve paralı imiş. Formattan sonra aynı şekilde çalışmalı.
Yukarıdaki mesajda belirtildiği gibi kapsamlı bir yedekleme yapmak gerekebilir.

Registry Workshop tarzı programlarla ilgili Regedit yedeklemesini yapmak gerekiyor.
Ayrıca diğer verilerin saklandığı klasörleri de tespit etmeniz lazım.

Tüm yedeklemelerden sonra başka bir sistemde çalışıyor mu diye kontrol de etmeniz lazım.

Bahsettiğiniz programın yetkililerinden yardım isteyebilirsiniz. Belki yardımcı olurlar.

Aslında direkt dosyaları başka bir sisteme kopyalayıp deneyin bir. Belki de basit bir programdır ve çalışır.

Yeni konular

Geri
Yukarı