Format atarken Windows logosunda takılıyor

Emirhd9

Hectopat
Daha fazla  
Beyler PC'de Windows 7 kurulu. Windows 10 format CD'sini takıyorum Windows dosyaları yüklüyor diyor sonra Windows 10 açılırken mavi Windows simgesi çıkıyor ama altta ne tekerlek dönüyor ne de başka bir şey var. Sadece o mavi simgede kalıyor. Hiçbir tepki vs. vermiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İntel Xeon 5460 islemci 8gb ddr2 rem r9 270 ekran karti 2 tb hdd bide su var ben bilgisayari satip yeni pc aldim adama hdd mi vermedim oda bana vermedi onda win 7 kuruluydu bnm hddde win 10 ve ici doluydu iste taktim bu yeni pcye acilmafi hata vs verdi naptim nettim win7 yukledim simdi win10 yapcam yapamiyorum

Cd bozuk degil bu arada cdyi goruyor loading files diyor formata girecekken o lanet mavi logoda takiliyor o mavi windows logosunda ayni cd ile format attim

Sistem özelliklerini detaylı şekilde paylaşın.
İntel Xeon 5460 islemci 8gb ddr2 rem r9 270 ekran karti 2 tb hdd bide su var ben bilgisayari satip yeni pc aldim adama hdd mi vermedim oda bana vermedi onda win 7 kuruluydu bnm hddde win 10 ve ici doluydu iste taktim bu yeni pcye acilmafi hata vs verdi naptim nettim win7 yukledim simdi win10 yapcam yapamiyorum Cd bozuk degil bu arada cdyi goruyor loading files diyor formata girecekken o lanet mavi logoda takiliyor o mavi windows logosunda ayni cd ile format attim

775 anakarta 771 işlemci taktığınız için x5460'ın microcode'leri mevcut BIOS'unuzda bulunmaz. Bu sebeple Windows 10 yüklenirken işlemciniz gerekli komut setlerini çalıştıramıyor. Anakartınızın marka modeli ne ise CTRL+F yardımıyla bulup BIOS güncellemesini gerçekleştirin.

xeon 771 microcode 微碼

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı