Format atmak FPS düşüşlerini azaltır mı?

Dosyalarınızı yedekleyip Format atıp aynı yedeklediğiniz dosyaları taratmadan takarsanız.
Virüs-mining tarzında bir program var ve çalışıyor ise şuan aynısı yine bulaşır.
Format atmak her zaman çözüm olmuyor.
aile fotoğraflarını flas belleğe alırım sadece diğer herşey gereksiz gibi aklıma gelmiyor

Ben daha laptopuma yeni 8 GB ram taktırdım :D. Nasıl yetmiyor 8? Benim PC uçtu şuan baya güzel çalışıyor. Tabi ben çok büyük oyunlar oynamıyorum. Valorant Vsync ile 60 FPS alıyor. Bazen 50 kere düşebiliyor o kadar.
16 bile yetmez bence 24 ideal arakda çok aşık şey kullanıyorum ben 8gb hiç yetmiyor

aile fotoğraflarını flas belleğe alırım sadece diğer herşey gereksiz gibi aklıma gelmiyor

16 bile yetmez bence 24 ideal arakda çok aşık şey kullanıyorum ben 8gb hiç yetmiyor
Ben genelde okul işi arada da Minecraft, roblox, valorant, fall guys tarzı oynuyorum. Daha düşük gereksinimleri oldukları için çok yormuyorlar yani. Zaten yüksek gereksinimli oyunlar için Geforce now kullanıyorum.

atarım atmasınada hep görüyorum adamlar format atıyor fps drop yiyor fpsleri düşüyor saçma yani niye böyle oluyor bendede olmasından korkuyorum ama aynı zamandada yapmak istiyorum
Size tavsiyem format öncesi BIOS güncelleyin. Hatalarına en aza insin. Windows kurulunca önce sürücülerinin kurun ve güncelleyin. Özellikle ağ, grafik kartı ve yonga seti sürücülerini kurun. Sakın Driver Booster kullanmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı