Format için USB bellek takılınca ekrana sinyal gelmiyor

iflenxy1

Decapat
Daha fazla  
Format için flash taktım, fakat sonrasında ekrana sinyal gelmemeye başladı. Kabloları sök tak yaptım düzelmedi. Flaşı çıkardım hala sinyal gelmiyor. Ve bu olaydan önce de System32 bozulmuştu. Nasıl açabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır. Yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum. System32 içinden portlardan gelen veriyi düzenleyen kısım bozulmuş olabilir mi? Konu hakkında çok bilgim yok sadece görüşlerimi söylüyorum.

Yanlış bilmiyor isem o işi yapan şey BIOS ve genelde de ona bir zarar gelmez. BIOS güncellemesi esnasında sorun çıkması veya bazı virüs tipleri hariç. System32'de meydana gelen bir hatanın video çıkışını etkilemesi mümkün olabilir ama en azından Windows dışında yani BIOS'da iken çalışması gerekmez mi?

Yanlış bilmiyor isem o işi yapan şey BIOS ve genelde de ona bir zarar gelmez. BIOS güncellemesi esnasında sorun çıkması veya bazı virüs tipleri hariç. System32'de meydana gelen bir hatanın video çıkışını etkilemesi mümkün olabilir ama en azından Windows dışında yani BIOS'da iken çalışması gerekmez mi?
Arkadaş televizyona bağlamayı denesin sorun çözülür umarım.

Geri
Yukarı