Format sonrası neler yapılmalı?

437935

Hectopat
Makaleler
1
Format işlemi biteli 30 dk oluyor. Bende bu zamanda Windows Update'den kontrol ettim ve güncelleştir ve yeniden başlat yaptım Home tuşuyla açılan menüden. Bu bitince ne yapmalıyım? Aydınlatırsanız ve yapmam gereken her şeyi sırayla anlatırsanız memnun olurum. Driver kurmayı açıkçası pek bilmem ama araştırırım. Ve bir sorum daha olacak format işleminden sonra laptopta bir ısınma oldu. Daha driverlar falan yoktu zaten.

Ondan dolayı mı oldu sizce?

İşletim sistemim Windows 8.1 SL

Son düzenleyen: Moderatör:
Format işlemi biteli 30 dk oluyor. Bende bu zamanda Windows Update'den kontrol ettim ve güncelleştir ve yeniden başlat yaptım Home tuşuyla açılan menüden. Bu bitince ne yapmalıyım? Aydınlatırsanız ve yapmam gereken her şeyi sırayla anlatırsanız memnun olurum. Driver kurmayı açıkçası pek bilmem ama araştırırım. Ve bir sorum daha olacak format işleminden sonra laptopta bir ısınma oldu. Daha driverlar falan yoktu zaten.

Ondan dolayı mı oldu sizce?

İşletim sistemim Windows 8.1 sl.

İlk başta kasma ve ısınma olması normaldir öncelikle ekran kartı sürücüsünü chipset sürücüsü varsa Bluetooth sürücülerini yükleyin sonradan da keyfinize bağlı olarak Office, WinRAR, Firefox indirebilirsiniz.

Ekran Kartı Driverini kendiniz manuel olarak kurmalısınız diğer kalan bileşen sürücülerini Windows Update yapar.

Bu videoda anlatılmış videodaki Windows 10 olsa da çok bir şey fark edeceğini sanmıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran Kartı Driverini kendiniz manuel olarak kurmalısınız diğer kalan bileşen sürücülerini Windows Update yapar.

Hocalarım Windows Update yardımıyla bütün driverları kurdum, ve hatasız kurulmuş hepsi. Az önce Chrome kurdum ve uBlock ile Malwarebytes'ı ekledim. Şimdi Kaspersky kullanmayı planlıyorum. Sizce Total Security'nin 30 günlük deneme sürümünü mü yükleyeyim? Sistemimi yorar mı?

@Silinen üye @mantion @Zue @Neverchanges @takipçipi

Hocalarım Windows Update yardımıyla bütün driverları kurdum, ve hatasız kurulmuş hepsi. Az önce Chrome kurdum ve uBlock ile Malwarebytes'ı ekledim. Şimdi Kaspersky kullanmayı planlıyorum. Sizce Total Security'nin 30 günlük deneme sürümünü mü yükleyeyim? Sistemimi yorar mı?

@Silinen üye @mantion @Zue @Neverchanges @takipçipi
Hocam eğer internetten güvenilir olmayan dosya indiriyorsanız veyahut crackli bir şey indiriyorsanız elbette ki Kaspersky kullanmalısınız. Sistemi yorma konusunda Kaspersky kendisini çok geliştirdi aşırı yoracağını sanmıyorum ama gene de bir bilenden de benim dediklerimi duymanız iyi olabilir.

Hocam eğer internetten güvenilir olmayan dosya indiriyorsanız veyahut crackli bir şey indiriyorsanız elbette ki Kaspersky kullanmalısınız. Sistemi yorma konusunda Kaspersky kendisini çok geliştirdi aşırı bir yoracağını sanmıyorum ama gene de bir bilenden de benim dediklerimi duymanız iyi olabilir.

Crack kullanmıyorum zaten. Ama yine de tedbir olarak indireceğim Kaspersky'ı sizce hangi sürümünü indireyim deneme sürümü olarak?

Crack kullanmıyorum zaten. Ama yine de tedbir olarak indireceğim Kaspersky'ı sizce hangi sürümünü indireyim deneme sürümü olarak?

Para verecekseniz internet Security gayet yeterli deneme sürümü olarak da Total Security direkt olarak bedava istiyorsanızda Free version indirebilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı