Format sonrası sistem 1 saattir "biraz bekleyin" sayfasında kaldı

2020 Ekim sürümü evet gerçekten çok sorunlu, aylardır kullanıyorum hep sorun hep sorun (!). Diskinizi kontrol edin, formatı yeniden başlatın.

Eki Görüntüle 895033
Onun için yabancı medyada milyon tane mavi ekran ve bluetooth hatalarını alan insanlar var zaten. Windows 10 update causing serious problems — what to do now 1 aylık 860 Evo'da bu sorunu yaşadım. S.M.A.R.T testinden sıkıntısız geçmesine rağmen bu sorunu yaşamıştım.

Format USB'si bozuktur. Eğer başka PC varsa yeniden format USB'si oluşturmanı öneririm.

SSD'yi yakmışsın galiba.

Aynısı bende de oldu, internete bağlanamamıştır, yeniden başlat formatı.

Sonra rastgele tuşlara bastım çok sıkıldım kapatcaktım sonra ülke şeçme bölümü geldi ama SSD'nin hız testi normaldi ve internet zaten yoktu SSD bir sorun mu var? Yoksa bu kadar uzun sürmesi Windows'un kendi hatası mı?

Sonra rastgele tuşlara bastım çok sıkıldım kapatcaktım sonra ülke şeçme bölümü geldi ama SSD'nin hız testi normaldi ve internet zaten yoktu SSD bir sorun mu var? Yoksa bu kadar uzun sürmesi Windows'un kendi hatası mı?
SSD'niz hangi model ve kaç yıllık? S.M.A.R.T bilgileri nedir? Yukarıda attığım makale de sizin sorununuza benzer sorunlar yaşayanlar olmuş. Windows ile ilgili diye düşünüyorum.
İnternete bağlanamamıştıııır. En son bağlanmıştır 2 saat orada yüklenmiştir:=)
Internet'e bağlanmasının önemi yok. Onunla da ilgili değil.

2020 Ekim sürümü evet gerçekten çok sorunlu, aylardır kullanıyorum hep sorun hep sorun (!). Diskinizi kontrol edin, formatı yeniden başlatın.

Eki Görüntüle 895033
Bunlar sadece bilinenler. Bir yabancı forumlara bak derim.

Bunlar sadece bilinenler. Bir yabancı forumlara bak derim.
Bu tüm sürümlerde yaşandı/yaşanacak. Yeni bir sürüm geldiğinde sorunlarıyla gelir, zamanla düzeltilir.

Geri
Yukarı