Çözüldü Format sonrası sistemde iki işletim sistemi oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hd6850

Hectopat
Makaleler
2
Dostlar, dün işletim sistemimde dosya olması sonucu format attım fakat eski işletim sistemi gene içinde kaldı. Temiz bir kurulum olmadı. Ne yapmalıyım? İçindeki bazı Steam gibi dosyaları geri alıp öyle silebilir miyim?

Çözüm
Hocam oradan önemli dosyaları aldıktan sonra windows.old u silebilirsiniz.

Çözüm
Temiz bir kurulum yap. Windows 10 kurulum ekranında sana işletim sistemini hangi diske kurmak istediğini soran bir ekran çıkıyor. O ekrana geldiğinde bütün sürücülere sağ tıkayıp sil seçeneğine tıkla. Sonrasında kurmak istediğiniz diski seçip devam et. Kafan rahat olur.

Temiz bir kurulum yap. Windows 10 kurulum ekranında sana işletim sistemini hangi diske kurmak istediğini soran bir ekran çıkıyor. O ekrana geldiğinde bütün sürücülere sağ tıkayıp sil seçeneğine tıkla. Sonrasında kurmak istediğiniz diski seçip devam et. Kafan rahat olur.

Hocam muhtemelen ayarlardan sıfırladınız bilgisayarı. USB bellek ile format atmanız gerekmektedir.
Rehber: Adım Adım Temiz Kurulum İle SSD'ye Geçiş bu konumda nasıl yapacağınızı anlattım. Bakmanızı tavsiye ederim. Ha yardımcı olabilirsem cevap olarak işaretlemeyi unutma!

Dostlar USB ile format attım, biliyorum nasıl format atıldığını lakin silinmedi. Ayarlardan sıfırlansaydı böyle bir sorun olmazdı. Lütfen cevap yazmak için yazmayın.

Teşekkürler, çözüldü olarak işaretledim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı