Format sonrası yapılması gerekenler nedir?

Emir34

Decapat
Selam arkadaşlar, bilgisayara format attım ekran kartı driverini kurdum. Windows kendi güncellemelerini yaptı ama benim yüklemem gereken bir şey var mı? Oyun oynuyorum, oyunların daha iyi çalışması için yüklenmesi gereken bir şey var mı? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:

KaptanG

Picopat
Yer
Soul Society
Selam arkadaşlar, bilgisayara format attım ekran kartı driverini kurdum. Windows kendi güncellemelerini yaptı ama benim yüklemem gereken bir şey var mı? Oyun oynuyorum, oyunların daha iyi çalışması için yüklenmesi gereken bir şey var mı? Yardımcı olur musunuz?

Driverleri kurduktan sonra Oyunlar'da performans için bir şeyler yapılabilir.

Arda KC

Hectopat
Makaleler
1
Temizlik yazılımları kullanabilirsin özellikle Iron Cleaner.

Bir bellek temizleyicisi kullanabilirsin.

Ve birde antivirüs yazılımı yükleyin.

Zonealarm free antivirus öneririm.

yener999

Terapat
Moderatör
Yer
Kocaeli
Hocam, kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Tarayıcı, Media Player gibi. Redist paketlerini yükleyin. Discord falan kullanıyorsanız yükleyebilirsiniz. DirectX güncellersiniz. Artık size kalmış.

KS
E

Emir34

Decapat
Hocam, kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Tarayıcı, Media Player gibi. Redist paketlerini yükleyin. Discord falan kullanıyorsanız yükleyebilirsiniz. DirectX güncellersiniz. Artık size kalmış.
Özel programlar değilde sistemde olması gereken sürücü veya programlar neler Windows 10 kendi yüklüyormu gerekenleri bizim ayriyeten birsey yüklememiz gerekmi

Yukarı