Formum nasıl?

@Aras the Great hocam ideal kiloyu bulmamız için boyumuzdan 100 cm çıkarmamız gerektiğini söylemişti, senin kilon ideal.

Bende 179 boyundayım ve 65 kiloyum, umarım hayal ettiğim vücuda ulaşırım :)

9-10 ayda 100 kilo bench atamazsın, burda milletin moralini düşürmeye gerek yok onun dışında yaptığın zamana göre iyi omuza estetikliği katan arka omuzdur bunu unutma en önemli orayı çalışman lazım.

Umarım kiloların gerçek olmadığını söylersin, insanlar görüp ben neden böyle güçlenemiyor diye düşünecek lütfen itiraf et.

9-10 ayda 100 kilo bench atamazsın, burada milletin moralini düşürmeye gerek yok onun dışında yaptığın zamana göre iyi omuza estetikliği katan arka omuzdur bunu unutma en önemli orayı çalışman lazım.

Umarım kiloların gerçek olmadığını söylersin, insanlar görüp ben neden böyle güçlenemiyor diye düşünecek lütfen itiraf et.

1) Şu an zaten giremem o kiloları omzum sakat.
2)Pr demek kişisel rekor demektir her Allah'ın göğüs gününde 100kg bench atmıyorum.

Adam 3 ayda 90kg atmış ben 9 ayda 100kg atıncamı yalancı oluyorum? 😀
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1) şu an zaten giremem o kiloları omzum sakat.
2)pr demek kişisel rekor demektir her Allah'ın göğüs gününde 100kg bench atmıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

3)şurada bir gaza gelmişiz ya sabah sabah moral bozmayın.

Ha bu arada hocam çocuk fitness milli takım seçmelerinin ne zaman olacağını biliyor musunuz?

Son düzenleme:
1) Şu an zaten giremem o kiloları omzum sakat.
2)Pr demek kişisel rekor demektir her Allah'ın göğüs gününde 100kg bench atmıyorum.

3)şurada bir gaza gelmişiz ya sabah sabah moral bozmayın.

Ha bu arada hocam çocuk fitness milli takım seçmelerinin ne zaman olacağını biliyor musunuz?
Moral bozmakla alakası yok PR ne demek kime öğretdiğinin farkında mısın :D?
9-10 ayda o kiloyu atman imkansız kardeşim sende bende biliyoruz bunu ayrıca 3 ayda 90 kg bench inanan varsa cidden birşey demiyorum çocuk en fazla 70 kilo gibi duruyor ve arkasındaki hoca çekiyor çoğunlukla. Senin kilonada baktım o kile ile atamazsın bu imkansız boş laf yapma biri çıkcak dicek 1 yıldır gidiyor 80 kg PR morali bozulcak. Gaza gelincek birşey yok fiziğin öyle aman aman birşey yok omuzlar daha eksik sanırsam pumplı çektin fakat gelişmen lazım üst göğüs neredeyese yok, sırt daha görmedim, yarışma için erken.

@Cosmic Pegasus 9-10 ay, 100 kg bench? 🤔

Son düzenleme:
Moral bozmakla alakası yok PR ne demek kime öğretdiğinin farkında mısın :D?
9-10 ayda o kiloyu atman imkansız kardeşim sende bende biliyoruz bunu ayrıca 3 ayda 90 kg bench inanan varsa cidden birşey demiyorum çocuk en fazla 70 kilo gibi duruyor ve arkasındaki hoca çekiyor çoğunlukla. Senin kilonada baktım o kile ile atamazsın bu imkansız boş laf yapma biri çıkcak dicek 1 yıldır gidiyor 80 kg PR morali bozulcak. Gaza gelincek birşey yok fiziğin öyle aman aman birşey yok omuzlar daha eksik sanırsam pumplı çektin fakat gelişmen lazım üst göğüs neredeyese yok, sırt daha görmedim, yarışma için erken.

@Cosmic Pegasus 9-10 ay, 100 kg bench? 🤔
Aynen öyle size katılıyorum hocam 100 kg bench atabilir ama demiri tuttuktan sonra 2 santim indirip kaldırmak 100kg basmak anlamına gelmiyor o demir göğüse değecek 15 yaşındaki hiç kimse 9 10 ayda 100 kg bench atamaz ha 25 30 yaşında adamdır genetik güçlüdür yaşıda büyük olduğu için kas kütlesi bir çocuğa göre fazladır o adam belki atar gelelim 3 aylık 90 kg bench atma videosuna videoyu çeken kadir hoca adam zaten insanlara steroid kullandıran birisi bu işleti bilen biri o videodaki adamın steroid kullanıp kullanmadığı belli değil bilemeyiz bu bir ikincisi kilonun yarısını zaten kadir hoca kaldırıyor destek olarak yani 15 yaşında 3 aydır spor yapan biri 90 kg benchin altına yatsın o demir o ağırlık onun göğsüne düşer öylece altından bile kalkamaz sakatlanır

@cinar_yasarrr hocam sizin görüşleriniz nelerdir?
Çok özür dilerim cevaplayamadım çünkü 1 haftalık cezam vardı.

Form değerlendirilmesi için fotoğraflar çok yetersiz. Fakat bu fotoğrafa bakılır ise omuzun gayet iyi ve parçalı ama kol yanında küçük kalmış. Powerlift yapıyor isen pr değerlerin gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı