Fortnite hesabım çalındı mı?

Mercheng

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bilmem
Arkadaşlar merhaba. Dün PS4'te oyun oynuyordum. 5 ay önce gelen bir mesaj gördüm. Bitane profil bana kaç vpapelimin olduğunu kaç skinimin olduğunu ve hesabımı çaldığını ve sattığını söyledi. 2 3 ay önce zaten dakika bir oyundan atıyordu. Şifreyi değiştirdim 2 aşamalı doğrulama aktif ettim. İsmimi değiştirdim. Hesabıma bir şey olur mu?
Not: Şu an oyundan falan hiç atmıyor saatlerce oynuyorum. Vpapel azalma falanda olmuyor. Skinde değişmiyor ama 3 ay önce hep değişiyordu.

Arkadaşlar merhaba. Dün PS4'te oyun oynuyordum. 5 ay önce gelen bir mesaj gördüm. Bitane profil bana kaç vpapelimin olduğunu kaç skinimin olduğunu ve hesabımı çaldığını ve sattığını söyledi. 2 3 ay önce zaten dakika bir oyundan atıyordu. Şifreyi değiştirdim 2 aşamalı doğrulama aktif ettim. İsmimi değiştirdim. Hesabıma bir şey olur mu?
Not: Şu an oyundan falan hiç atmıyor saatlerce oynuyorum. Vpapel azalma falanda olmuyor. Skinde değişmiyor ama 3 ay önce hep değişiyordu.

E-posta hesabına telefon numarası ekle.
Fortniteye numara eklediğin e-posta hesabınla doğrulama yap.
E-postanın şifresini değiş.
Fortnite hesabının şifresini değiş.
Kaspersky ile tarama yap.

Bunları yaparsan sıkıntı olması mümkün değil.

Arkadaşlar bu uyarı 90 gün sonra e postamı değiştireceğimimi söylüyor?
1598256739442.png

+ Olarak E-Postayı şuan değiştiremiyorum.
Yardım edecek yokmu bu arada telefon doğrulamayı açtım.
E-posta hesabına telefon numarası ekle.
Fortniteye numara eklediğin e-posta hesabınla doğrulama yap.
E-postanın şifresini değiş.
Fortnite hesabının şifresini değiş.
Kaspersky ile tarama yap.

Bunları yaparsan sıkıntı olması mümkün değil.
Yardım edecek yok mu soruma cevap verir misiniz.
Bu e postayı adam doğrulamamış nasıl değiştirebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
E-postayı neden değişiyorsun?

Adam değiştirmişte ondan ama bana attığı mesajda değiştiremedim diyor ama değişmiş. Üstelik şifreyi de değiştirmiş ben PS4 ile giriş yaptım.
Aldım arkadaşlar hesabı ilgilenen herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı