Fortnite için önerilen grafik sürümü

EdoMinato

Kilopat
Daha fazla  
Oyuna girerken bir uyarı ekranı çıkıyor. Kullandığın güncel grafik sürücüsünde hatalar var. Onun yerine 22.2.2'yi kur diyordu.
Bende gittim AMD'nin sitesinde versiyon 22.2.2'yi indirdim kurdum.
Bu sefer de aşağıdaki resimdeki hatayı veriyor ve bilgisayar AMD uygulamasını açmıyor.

1656350186575.png

Neyse dedim açmasın oyuna gireyim ama oyuna girerken hala aşağıdaki uyarıyı vermeye devam ediyor.

1656350214646.png

Kurulu sürücüleri kaldırdım 22.2.2 yi kurmadan önce oyuna bir gireyim dedim ve hala 22.5.2 kurulu diyor ya delireceğim.

Son düzenleme:
Sanırım sürücüyü düzgün bir şekilde kaldıramadınız Windows'u güvenli mod da başlatıp DDU ile sürücüyü kaldırın daha sonra tekrar kurun.

Herhangi bir performans farkı var mı? Aynı hatayı alıyorum ancak sürücü sürümü düşürmekle uğraşmadım.
en güncel sürümde oyuna girdiğimde epic olmayan yüksek ayarlarda anlık ama sık sık takılmalar vardı.

önerilen sürümü yükleyince yüksek ayarlarda takılma yapmıyor artık rahat rahat oynuyorum.

sürümün bu kadar fark edeceğini sanmıyordum bende pc den şüphelendim ulan acaba artık kaldırmıyor mu diye ama önerilen sürümü kurunca yüksek ayarlarda çatır çatır oynatıyor

Geri
Yukarı